Vaida Juselytė
Vyriausioji bibliotekininkė
2019 spalio 31 d.

Festivalyje „Reali virtualybė 2“ – fantastinis meno pasaulis tampa realybe.  Pakelkime virtualaus pasaulio uždangą ir patirkime, pamatykime, pajuskime tikrą kūrybiškumo skonį užsiėmimuose, kur kiekvienas gali pasijusti modernaus meno kūrėju. 

Daugelis jau esame įpratę sakyti virtuali realybė ir naudojant šį terminą net nesusimąstydami susikuriame virtualaus žaidimo vaizdinį galvoje, tačiau ar esate pagalvoję, kad tai kas virtualu, gali tapti realu? Būtent šis klausimas festivalio organizatoriams kirba galvoje jau ne vienerius metus.

Noriuzinoti.lt  komanda kartu su Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos kolektyvu žada visą dieną pildyti virtualaus ir realaus pasaulio gurmanų norus, sukurdami festivalį „Reali virtualybė 2“ .

Lapkričio 30 d. nuo ryto iki vakaro Jūsų lauks įvairios NEMOKAMOS veiklos: susitikimai su žinomais TV veidais, menininkais, modernios parodos, interaktyvios dirbtuvės , pojūčius lavinantys seminarai, koncertas, įspūdingas šviesos efektų ir iliuzijų šou, galėsite pajusti meną naudojant virtualios realybės akinius, išvysti papildytos realybės parodą, patyrinėti senąją periodinių leidinių skaityklą. 

Kada? Lapkričo 30 d., nuo pat ryto iki vėlyvo vakaro!

Kur? Visoje Marijampolės Petro Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje (Vytauto g. 22)!

Kas dalyvaus? Menininkai, kūrėjai, lektoriai – Jolita Vaitkutė, Algirdas ir Remigijus Gataveckai, Gediminas Storpirštis, Edita Lei, Vytautas V. Landsbergis, Vytautas Kusas, Marijampolės kraštotyros muziejus, Pepė Ilgakojinė, Mimų teatras, šokio iliuzijos meistrai, alternatyvios muzikos grupė „Paliekant žemę“ ir tai dar ne viskas. Sekite bibliotekos naujienas!

Išsami festivalio programa bus paskelbta jau netrukus.

UŽKURKIME MENĄ!

Festivalis organizuojamas įgyvendinant Lietuvos kultūros tarybos, Marijampolės savivaldybės ir Jaunimo reikalų tarybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamus projektus „Reali virtualybė2“, „Knyginėtojams“, „Rudens romantika bibliotekoje“ ir „Atvira erdvė tavo laisvalaikiui“.

Dalintis:
Share on facebook
Share on google