2021 balandžio 12 d.

Lankytojai aptarnaujami :

pirmadieniais – penktadieniais 10.00 val. -13.00 val.  ir 14.00 val. – 18.00 val.

(13.00 – 14.00 val. skaitytojai neaptarnaujami.  Vėdinamos ir dezinfekuojamos patalpos, įrenginiai.)

šeštadieniais 10.00 val. -14.00 val.

Nuo rugsėjo 13 d., vykdant patvirtintus Vyriausybės reikalavimus, bibliotekos paslaugos (skaityklos, kompiuterių prieiga, renginiai, parodos ir kt.) teikiamos tik pateikus galiojantį Galimybių pasą, ES Skaitmeninį pažymėjimą.

Leidinius pasiimti ir grąžinti galima ir be Galimybių paso.

Įeiti į biblioteką ir būti bendrose bibliotekos patalpose (knygų erdvėse) visiems privaloma dėvint apsauginę veido kaukę, laikantis saugaus bent 2 metrų atstumo.

Patalpose, kur teikiamos tik Galimybių pasą (ar kitą paslaugos gavimo teisę patvirtinantį dokumentą) turintiems paslaugos, apsauginės veido kaukės ir saugaus atstumo laikymasis nebūtinas, tačiau labai rekomenduojamas.

Norintiems užsakyti leidinius, prasitęsti leidinių grąžinimo terminą el. būdu:

Nuo rugpjūčio mėn. nebeaktyvios mūsų skaitytojams įprastos leidinių užsakymo, rezervacijos ar grąžinimo termino pratęsimo prisijungimo priemonės www.libis.lt ir marvb.lt/libis

Kviečiame jungtis ir visas šias funkcijas atlikti atnaujintame portale www.ibiblioteka.lt

Prisijungti galėsite savo turimais prisijungimo duomenimis arba naudodami papildomas priemones: el. identifikavimo įrankius, Google ar Facebook prisijungimo duomenis.

Informuojame, kad dėl duomenų perkėlimo ir testavimo procesų galimi trikdžiai naudojantis atnaujintu elektroninių paslaugų portalu ibiblioteka.lt.

Leidinius užsakyti galite ir kitais būdais:

  • el. paštu info@marvb.lt
  • telefonu:

Lankytojų aptarnavimo centras: +370 343 52637

Vaikų ir jaunimo edukacijos centras: +370 343 52684

Svarbi informacija:

  • Skaitytojai įleidžiami tik su apsaugine veido kauke (išskyrus neįgalumą turinčius asmenis, kurie dėl savo sveikatos būklės su kauke būti negali, jiems rekomenduojama užsidėti veido skydelį) ir ribojant lankytojų srautą, laikantis saugaus  2 m. atstumo bendrose erdvėse. Atvykus į biblioteką prašome dezinfekuoti rankas.
  • Lankytojai, kuriems pasireiškia karščiavimas, turi ūmių viršutinių kvėpavimo ligų požymių (pvz., karščiavimas, sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas) į biblioteką neįleidžiami.

Dėkojame už kantrybę ir supratingumą, siekiant  būti sveikiems.

Informuojame ir konsultuojame:

Lankytojų aptarnavimo centras: +370 343 52637

Vaikų ir jaunimo edukacijos centras: +370 343 52684

el. p.    info@marvb.lt

Nuotraukų galerija:
Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email