Darbo laikas:week icon Pr.-Pn. 900-1800 val. weekend icon Št. 900-1600 val. S. --
Adresas: Vytauto g. 20, LT-68298, Marijampolė

Marijampolės Gatvės    Multicentro facebook tinklalapis    Multicentro instagram tinklalapis    Mūsų facebook tinklalapis

Neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programa „IT akademija“

Projekto įgyvendinimo laikotarpis 2016 06 20 – 2016 12 01

Neformaliojo suaugusiųjų švietimo programa sprendžia aktualias kompiuterinio raštingumo problemas tarp vidutinio ir vyresnio amžiaus bei kaime gyvenančių žmonių, kurie stokoja integravimosi darbo rinkoje įgūdžių.

TIKSLAI IR UŽDAVINIAI

Programos tikslas – organizuojant kompiuterinio ir informacinio raštingumo, informacijos valdymo ir darbo su informacinėmis technologijomis mokymus, ugdyti visuomenei ir darbo rinkai aktualias suaugusiųjų kompetencijas, plėsti gyventojų kompiuterinį raštingumą.

Šiam tikslui įgyvendinti keliami uždaviniai:

  1. Organizuojant ir vykdant kompiuterinio raštingumo įgūdžių, reikalingų darbe ir kasdienėje veikloje ugdymo programas, apmokyti 225 žmones.

  2. Skatinant gyventojus informacines ir komunikacines technologijas naudoti įvairiose veiklos srityse, gerinti žmonių integraciją į darbo rinką.

  3. Didinant besinaudojančių informacinėmis ir kompiuterinėmis technologijomis pagrindinių žinių lygį, plėsti kompiuterinį raštingumą.

PARTNERIAI IR RĖMĖJAI

Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos projektui „IT akademija“ skirtas Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos dalinis finansavimas

Projekto biudžetas 6 103,00 Eur


Projekto partneris – Marijampolės teritorinė darbo birža.

VEIKLOS IR REZULTATAI

Programą sudaro 9 moduliai: Kompiuterinio raštingumo pradmenys; Dokumentų rengimas; Skaitmeninis raštingumas išsamiai; Skaitmeninė saviraiška (1 ir 2 moduliai); Elektroninės paslaugos; Laisvalaikis su IT; Bendravimas ir jo etiketas internete; IT sprendimai buityje. Programos dalyviai modulius pasirenka pagal poreikį ir pradinių žinių lygmenį. Šioje mokymo programoje numatoma naudoti naujas ir interaktyvias mokymo metodikas, siekti, kad dalyviai įgytų darbinei veiklai ir kasdienai būtiniausių IT žinių, gebėtų gauti viešąsias ir kitas elektronines paslaugas, mokėtų valdyti informaciją. Programos turinys klausytojams bus dėstomas praktinių užsiėmimų metu, numatomi savarankiški darbai, taip pat bus pateiktos užduotys ir testai, parengta dalomoji medžiaga elektroniniu formatu. Mokymus baigs 225 žmonės.

Back to top
Siekiant pagerinti paslaugų kokybę bei užtikrinti sklandų tinklalapio funkcionavimą, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Išjungdami šį pranešimą arba tęsdami naršymą svetainėje sutinkate su marvb.lt slapukų naudojimo politika.
Daugiau informacijos Sutinku