Ilona Jančaitienė
2019 sausio 28 d.

Sausio 25-osios popietė Patašinės bibliotekoje buvo skirta mažiesiems bibliotekos draugams.

Bibliotekos pagyrimo raštais  pagerbti daugiausiai knygų 2018-aisiais metais perskaičiusieji: Ema Mickutė, Rugilė Jodaugaitė, Marijus Stulgys. Šie vaikai ne tik daug skaitė, bet ir buvo kūrybiški bei aktyviai dalyvavo bibliotekos veiklose.

Padėkomis už aktyvų lankymąsi, draugišką pagalbą pagerbti: Ieva Saikauskaitė, Ema Povilaitytė, Arnas Mėus, Linas Petraška. Paskatinta nors ir neseniai, bet labai aktyviai bibliotekoje pradėjusi lankytis pirmokė – Gabriela Sadikaj. Šauniausius knygų draugus sveikino ir Patašinės Vaikų dienos centro „Gelbėkit vaikus“ pedagogė Danguolė Valiukevičiūtė, visada mielai prisidedanti prie bibliotekos organizuojamų renginių.

Po oficialių sveikinimų visi susirinkusieji buvo pakviesti įveikti literatūrinį galvosūkį, išbandyti jėgas ekspromtinėje kūryboje, savo spartumą pasitikrinti taškų jungimo rungtyje. Į linksmas varžytuves entuziastingai įsitraukė visi  šventinės popietės svečiai. Geriausi skaitytojai, lankytojai  bei literatūrinių rungčių dalyviai buvo apdovanoti rėmėjų suvenyrais, saldžiais prizais ir knygomis.

Nuotraukų galerija:
Kategorijos:
Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email