Automatinis vertėjas:
Viešosios bibliotekos informacija
2020 birželio 1 d.

Pirmąją vasaros dieną, birželio 1-ąją, prasideda „Skaitymo iššūkis“. Tai jau penktą kartą organizuojama interaktyvi akcija, kurios metu visi norintieji kviečiami įvykdyti penkias smagias skaitymo užduotis ir laimėti prizų. Šių metų šūkis – „Skaitymas mus jungia!“

Penkios „Skaitymo iššūkio“ užduotys
„Skaitymo iššūkis“ kviečia dalyvauti įvairaus amžiaus skaitytojus – nuo mažiausių iki labai patyrusių. Kaip rodo organizatorių patirtis, aktyviai jame dalyvauja ne tik mokiniai, bet ir jų tėvai bei seneliai. Knygas dalyviai gali skaityti iš savo namų knygų lentynų, skolintis bibliotekoje, skaityti elektronines knygas ar klausyti audioknygų. Šiemet užklupęs karantinas gerokai praplėtė skaitytojų akiratį, todėl kiekvienas „Skaitymo iššūkio“ dalyvis gali rinktis įvairių formatų knygas, svarbu, kad jos atitiktų organizatorių pateiktas užduotis.

Šių metų užduotys:
1.  Perskaityti knygą, kurios autorius yra iš Šiaurės šalių;
2.  Perskaityti knygą, kurios pavadinime yra skaičius;
3.  Perskaityti knygą apie gamtą;
4.  Perskaityti knygą apie draugystę;
5.  Perskaityti eiliuotą knygą.

Dalyvauti skaitymo varžytuvėse labai paprasta: kviečiame kreipkitės į Marijampolės Petro Kriaučiūno viešąją biblioteką arba bet kurią kaimo biblioteką ir darbuotojai užregistruotus jus kaip iššūkio dalyvį. Kitas būdas – registruotis savarankiškai svetainėje www.vasarasuknyga.lt.

Naudingi ir smagūs prizai
Visi, sėkmingai įveikę „Skaitymo iššūkį“ ir gavę patvirtinimą el. paštu, dalyvauja bendroje loterijoje, kurioje galima laimėti 3 pagrindinius prizus: planšetę, sėdmaišį, momentinį fotoaparatą. Aktyviausiems skaitytojams atiteks ir kelios dešimtys leidyklos „Baltos lankos“ knygos. Na, o visi, kurie sėkmingai įveiks visas užduotis, dovanų gaus knygų skirtuką su vaistažolių sėklomis.

Be to, viso iššūkio metu „Vasara su knyga“ Facebook ir Instagram paskyrose vyks konkursų, kur galima laimėti papildomų prizų.

Daugiau informacijos apie „Skaitymo iššūkį“, taisykles, registracijos formą ir karščiausias naujienas rasite: http://vasarasuknyga.lt/ bei Facebook paskyroje https://www.facebook.com/vasarasuknyga/.

Organizatorių ir Viešosios bibliotekos informacija

Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email