Gerda Matusevičienė
Vyresnioji vadybininkė
2020 liepos 1 d.

Netikėtai užklupusi pandemija uždarė sienas, atostogauti kviečiama Lietuvoje, pažįstant jos gamtą, kultūrinį paveldą. Biblioteka taip pat ragina rinktis poilsį gamtoje ir tuo pačiu dalyvauti fotografijų konkurse.

Gamtoje ir savo aplinkoje esame tik svečiai, todėl ne vietoje numesta šiukšlė nepuošia ir negražina peizažo. Kviečiame išsitraukti fotokamerą (telefono ar profesionalią) ir fotografuoti jau bepradėjusias irti ar kitaip gamtos pasiglemžtas šiukšles, atliekas.

Kokybiškas, viešinimui tinkamas fotografijas iki rugpjūčio 31 d. siųsti el. p. multicentras@marvb.lt nurodant autorių (pasirinktinai – vardą/pavardę/pseudonimą), amžių, kontaktą (pasirinktinai – telefono numerį/el. pašto adresą/soc. tinklų paskyrą). Vienas konkurso dalyvis gali pateikti iki 10 fotografijų.

Nebūtina pridėti, tačiau organizatoriams įdomu,trumpas fotografijos apibūdinimas – kur rasta atlieka, kodėl patraukė dėmesį, kokius jausmus sukėlė ir pan.

Rugsėjo 1 d. visos fotografijos dalyvaus Multicentro facebook.com paskyros konkurse, kur vyks balsavimas už labiausiai patikusius darbus.

2020 m. rugsėjo 14 d. – 2020 m. spalio 12 d. atrinkti darbai bus eksponuojami Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo edukacijos centro Ekspozicijų erdvėje ir taps edukacinės parodos dalyviais.

KONKURSO NUOSTATAI

Konkursas organizuojamas įgyvendinat Marijampolės savivaldybės finansuojamą projektą „Radau šiukšlę“.

Kategorijos:
Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email