Informacijos išteklių ir vadybos skyrius
2023 gruodžio 1 d.

✍️Marijampolės turizmo ir verslo informacinis centras „SMART Marijampolė“ 2023 metais įgyvendino projektą „Aš tave matau!“. Projekto metu sukurtas naujas maršrutas „Neatrastos Marijampolės spalvos“.

🟡Naujas maršrutas prasideda prie Marijampolės vaikų lopšelio-darželio „Rūta“, kur galima pasigėrėti, net dviem įstaigos sienas puošiančiais meno kūriniais. Visai čia pat galima pamatyti ir tris ant Draugystės bibliotekos pastato sienų esančius piešinius su ten atgijusiais mistiniais pasauliais, į kuriuos nukelia knygų skaitymas.

🟠Toliau maršrutas veda link Marijampolės kalėjimo, jo teritorijos tvorą pagyvino net du kūriniai, vienas šiais metais oficialiai pripažintas didžiausiu sieninės tapybos kūriniu Lietuvoje.

🟣Pasukus kairėn už minėto kūrinio, šiek tiek paslėptas takelis veda į Marijampolės profesinio rengimo centro teritoriją. Čia išvysite ne tik ryškias elektros pastotes, skulptūras bet ir gruntą valančių augalų ekspoziciją.

🟢Po to keliaujame link Pašešupio parko, o apžiūrėjus ten esančius objektus, judame pasigrožėti Kokolos gatvę spalvų pripildžiusiais piešiniais. Einant toliau matome ryškiai išdailintus garažus, o iš toli žaliuoja ant penkiaaukščio išaugintas „Gyvybės medis“.

🔴Maršrutas užsibaigia R. Juknevičiaus gatvėje prie Marijampolės moksleivių kūrybos centro.

🗺Interaktyvioji šio maršruto versija bus viešai prieinama naujame Marijampolės Poezijos parko infoterminale bei svetainėje www.marijampoletic.lt. Spausdintus informacinius leidinius galite rasti Marijampolės turizmo ir verslo informaciniame centre „SMART Marijampolė“ adresu Vytauto g. 17, Marijampolė (įėjimas iš Vasario 16-osios gatvės pusės).😊

✔️Projektas finansuotas Lietuvos kultūros tarybos ir Marijampolės savivaldybės lėšomis.

#Marijampolė #SusitikimeČia #AšTaveMatau #NeatrastosMarijampolėsSpalvos #MarijampolėBiblioteka #DraugystėsBiblioteka #Turizmas #Laisvalaikis

Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email