Autorius: Tim Sullivan
Kategorija: Grožinė literatūra,Naujos knygos
Vieta: Viešoji biblioteka

Naujo, prikaustančio trilerio „Dantistas“ veikėjas — Bristolio detektyvas Džordžas Krosas. Jo keistenybės yra jo dovana, o kartu su Sullivano nuostabiu siužetu ši serija yra dovana skaitytojams.

Džordžas Krosas gali pasirodyti nemandagus, sudėtingo charakterio, šalia kitų besijaučiantis nejaukiai, bet nepalaužiama logika ir atkaklus tiesos siekis jam padeda nuovadoje tapti geriausiu detektyvu. Dėl polinkio į griežtą loginį mąstymą, detales ir struktūrą kolegos ir viršininkai jo nemėgta. Vis dėlto šis keistuolis visoje Eivono ir Somerseto policijoje nepralenkiamas.

Kas tas žmogus, kurio kūnas aptiktas Kliftono žemakalniuose? Ar mirtis susijusi su tragedija, per kurią šiam vyrui kadaise teko palikti namus?

Gilindamasis į įtartiną benamio vyro mirtį detektyvas seržantas Džordžas Krosas atranda sąsają su prieš daug metų neištirta byla.

Nors kolegos benamio mirtį laiko eilinio konflikto Bristolio benamių bendruomenėje išdava, Krosas kažkodėl tuo netiki.

Įsigilinęs į aukos praeitį detektyvas seržantas Krosas įsitikina, kad žudiką atsekti pavyks tik ištyrus seniai pamirštą bylą. Penkiolika metų kažkas manėsi išsisukęs nuo bausmės už žmogžudystę.

„Sunkiai bendraujantis, tačiau nepranokstamas detektyvas, iš visų geriausiai gliaudantis sudėtingas mįsles.“
Reader Review

„Dėl autizmo spektro sutrikimo detektyvas Krosas intriguoja nemažiau nei visa istorija.“
The Times

Šaltinis: www.patogupirkti.lt

Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email