Autorius: Indrė vakarė
Kategorija: Grožinė literatūra,Naujos knygos
Vieta: Viešoji biblioteka

Indrė Vakarė – populiari meilės romanų autorė, skaitytojus džiuginanti įtraukiančiomis, jausmingoms istorijomis, kuriose romantika dažnai pinasi su pavojais. „Geriausias draugas“ taip pat žada nemažai nuotykių, netikėtus siužeto vingius, jausmus ir gerą nuotaiką.

Vilius yra artimiausias Danielės bičiulis. Tačiau moteris jau nuo paauglystės jautė jam šį tą daugiau nei draugystę. Danielė prisimena visus nekaltus prisilietimus, kiekvieną bučinį į skruostą ar apkabinimą, tačiau niekada nedrįso peržengti ribos, kuri galėtų sugriauti draugystę. Panašu, kad ir pats Vilius taip pat slapčia puoselėjo panašius jausmus.

Netikėtai Danielė ir Vilius yra priversti glaustis viename bute.

Naujienų portale dirbanti Danielė, savo žurnalistinio tyrimo metu iškapstė daug purvo apie žinomą ir labai įtakingą verslininką. Netrukus žurnalistei tenka susidurti su rimtais grasinimais ir ji rimtai išsigąsta dėl savo gyvybės. Namai tampa nesaugūs ir Danielė, nežinodama, kur dingti, kreipiasi į savo geriausią draugą Vilių.

Atmosfera, aplink įtemptoje situacijoje atsidūrusius draugus, ima tarsi sproginėti ir galiausiai išlenda ilgai slėpti romantiški jausmai. Vienas kitą netikėtai kitu kampu atradę Vilius su Daniele galėtų mėgautis likimo jiems skirta laime, tačiau butas, kuriame jie slepiasi, tampa nesaugus, o korumpuoto verslininko grasinimai įgyja realų pavidalą.

Romano „Geriausias draugas“ veikėjams teks išgyventi pavojus, bėgti nuo grasinimų ir aiškintis savo santykius. Ar išlaikys šiuos likimo iššūkius Viliaus ir Danielės draugystė bei pagaliau atrasta meilė? Indrė Vakarė siūlo tikrą saldainiuką visoms romantiškos sieloms.

Šaltinis: www.patogupirkti.lt

Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email