Automatinis vertėjas:
Autorius: Algimantas Kirkutis, Hans Diehl
Kategorija: Dalykinė literatūra,Naujos knygos
Vieta: Viešoji biblioteka

Du medicinos profesoriai Algimantas Kirkutis ir Hans Diehl suvienijo savo žinias ir parengė knygą „Kaip išsigydyti širdies ir kitas lėtines ligas be vaistų?“. Leidinyje pristatoma novatoriška medicinos paradigma, kuri teigia, kad įvairias ligas įmanoma gydyti ne tik medikamentais, bet ir keliant žmogaus sąmoningumą, stiprinant jo imunitetą, bei iš esmės keičiant gyvenimo būdą. Pasak autorių, svarbiau ir lengviau yra saugoti savo sveikatą, nei po to gydyti ligas.

Knyga „Kaip išsigydyti širdies ir kitas lėtines ligas be vaistų?“ yra skirta tiek medikams, tiek visiems žmonėms, kurie domisi medicinos naujovėmis bei rūpinasi sveikata. Autoriai leidinyje pasidalino naujausiomis ir patikimomis mokslinėmis žiniomis. Jos padės pasirinkti sveikesnį gyvenimo būdą, užkirsti kelią lėtinėms ligoms arba sumažinti jau atsiradusias sveikatos problemas.

Algimantas Kirkutis ir Hans Diehl vieningai teigia, kad svarbiausia yra ne pulti gydyti širdies ir lėtines ligas, o būtina edukuoti visuomenę bei keisti jos gyvenimo būdą. Šiuolaikinė medicina iš karto griebiasi medikamentų, tačiau didžiausias visuomenės žudikas yra būtent vaistai, naudojami po širdies ligų ar onkologinių susirgimų. Dažniausiai jie tik sumažina simptomus.

Knygos „Kaip išsigydyti širdies ir kitas lėtines ligas be vaistų?“ autoriai sako, kad iš pradžių būtina tvarkytis ne su pasekmėmis, o ne su priežastimis. Žmonėms reikia pradėti laikytis griežtos dietos ir sveikiau gyventi. Per keletą metų galima sumažinti kraujo spaudimą, cholesterolį, savo svorį, o tai yra tiesiausias kelias į sveikatą. Naujas gyvenimo būdas gali būti daug veiksmingesnis širdies ir kitų lėtinių ligų gydymo kelias nei medikamentai.

Algimantas Kirkutis (g. 1954 m. Kaune) – gydytojas kardiologas, habilituotas biomedicinos mokslų daktaras. Medicinos srityje jis dirba jau keturiasdešimt metų. Gydytojas parengė ir publikavo kelis šimtus mokslinių darbų bei straipsnių.

Hans Diehl – klinikinis profilaktinės medicinos profesorius Loma Linda universitete, JAV. Profesorius sukūrė sveikatos gerinimo programą, kurioje dalyvavo 85 tūkstančiai dalyvių. Remdamasis programos rezultatais Hans Diehl paskelbė kelias dešimtis mokslinių straipsnių įrodančių, kad pakeitus gyvenimo būdą įmanoma išvengti lėtinių ligų arba palengvinti jų eigą. Autorius parašė keletą visame pasaulyje populiarių medicininių knygų.

Šaltinis: www.patogupirkti.lt

Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email