Autorius: Agatha Christie
Kategorija: Grožinė literatūra,Naujos knygos
Vieta: Viešoji biblioteka

Dvylika šiurpių ir prikaustančių dėmesį detektyvo karalienės Agathos Christie istorijų su Erkiuliu Puaro ir Mis Marpl apie keistas žmogžudystes ir kitokius neįtikėtinus nusikaltimus. Nuo įspūdingo pirmojo pasakojimo KALTINIMO LIUDYTOJAS (įkvėpusio klasikinį kino trilerį, nominuotą „Oskarui“) iki išskirtinių detektyvinės literatūros perlų – geriausiai nepaprastą Agathos Christie talentą atskleidžiantys pasakojimai apie gluminančius nusikaltimus ir stulbinančią seklio dedukciją.

Kai kaltinamojo žmona įsikiša į nužudymo tyrimą, byla pasisuka demoniška kryptimi…

Moters intuicija ir užtaisyta revolveris – dažniausiai mirtinas derinys…

Įklimpusio automobilio vairuotojas ieško pagalbos atokiame dvare, bet gauna baisų perspėjimą…

Erkiulį Puaro pasamdžiusi nužudymo auka įvelia detektyvą į keistą žmogžudystę užrakintame kambaryje…

„Nuo nemirtingų detektyvų su Erkiuliu Puaro ir mis Marpl, kurie varžosi su beveik bendraamžiu Šerloku Holmsu, iki šokiruojančių trumpų pasakojimų, tokių kaip „Ir tada nieko neliko “ ar „Kaltinimo liudytojas “ – Agatha Christie nuolat pranoksta pati save.“

– Mary Jane Clark, „New York Times“ bestselerių autorė

Agatha Christie (1890 m. rugsėjo 15 d. – 1976 m. sausio 12 d.) – visų laikų daugiausia publikuojama autorė, kurios knygų tiražus pralenkė tik Biblija ir Šekspyro leidimai. Jos knygų parduota daugiau nei milijardas egzempliorių anglų kalba ir daugiau nei milijardas užsienio kalbomis. Detektyvo karalienė mirė 1976 m., po šešis dešimtmečius trukusios vaisingo kūrybinio darbo.

Šaltinis: www.knygos.lt

Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email