Automatinis vertėjas:
Autorius: Josh Axe
Kategorija: Dalykinė literatūra,Naujos knygos
Vieta: Viešoji biblioteka

„Ketogeninė dieta: 30 dienų planas, leisiantis numesti svorio, atkurti hormonų pusiausvyrą, pagerinti smegenų veiklą ir įveikti ligas“ yra naujausia bestselerio „Eat Dirt“ autoriaus Josh Axe knyga. Jei jau seniai norite numesti svorio, subalansuoti insulino kiekį bei pagerinti savo smegenų sveikatą, ši knyga gali pakeisti jūsų gyvenimą.

Autorius sudarė paprastą planą, kaip teisingai laikytis visame pasaulyje populiarėjančios ketogeninės dietos, kuri padeda ne tik numesti svorio, bet ir nugalėti ne vieną ligą. Pasirengę sveikatos proveržiui?

Kas gi yra ketogeninė dieta? Tai – mitybos principas, kuomet maksimaliai apribojamas angliavandenių suvartojimas. Teigiama, kad tokiu atveju organizmas energiją gamina iš suvalgytų, arba kūne jau susikaupusių riebalų. Pirmosios ketogeninės dietos užuomazgos viešai pasirodė jau beveik prieš šimtą metų. Nuo to laiko šis mitybos būdas visame pasaulyje tik populiarėja. Yra įrodymų, kad teisingai laikantis KETO dietos principų krenta svoris, slopsta organizmo uždegimai. Josh Axe savo knygoje pateikė keletą įrodymų apie dietos naudą sveikatai. Šis mitybos būdas gali padėti kovoti sergantiems vėžiu, neuroninėmis ligomis, balansuoja hormonų veiklą, gerina nuotaiką ir bendrą savijautą. Tiesa, labai svarbu ketogeninės dietos laikytis teisingai. Autorius savo knyga padės suprasti svarbiausius šios dietos principus.

Daktaras Josh Axe „Ketogeninėje dietoje“ aprašo ir paneigia įvairiausius mitus. Autorius aiškiai ir sistemingai išdėsto, kaip pasiekti ilgalaikės naudos savo sveikatai. 30 dienų plane Josh Axe analizuoja penkis skirtingus ketogeninės dietos režimus. Gidas padės pasirinkti tą režimą, kuris, atsižvelgiant į gyvenimo būdą, duos daugiausiai naudos jūsų organizmui. Visi penki ketogeniniai planai pateikti su gairėmis ir nuorodomis, kaip juos ne tik teisingai pasirinkti, bet ir taikyti.

„Ketogeninė dieta: 30 dienų planas“ – mitybos vadovėlis, kuriame rasite ne tik teorinę informaciją apie ketogeninę mitybą, bet ir puikių pagalbinių priemonių. Autorius aptaria galimų produktų sąrašus, taip palengvindamas kasdienį apsipirkimą. Taip pat nebereikės sukti galvos dėl patiekalų, nes knygoje rasite naudingų ir dietos principus atitinkančių receptų. Turbūt žinote, kad dieta nebūna veiksminga be fizinės veiklos, todėl knygos puslapiuose aptiksite ir patarimų, kaip teisingai bei sistemingai mankštintis.

Šaltinis: www.patogupirkti.lt

Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email