Autorius: Lisa Gardner
Kategorija: Grožinė literatūra,Naujos knygos
Vieta: Viešoji biblioteka

Lisos Gardner romanas „Niekada neprasitark“ vėl pasakoja apie pagrobimą išgyvenusią studentę Florą Dein ir Bostono policijos detektyvę D.D. Voren.

Tik įžengsiantiems į Lisos Gardner romanų ciklą skaitytojams verta žinoti, kad Flora pirmą kartą atsirado 2016-ų metų bestseleryje „Surask ją“. Naujame trileryje „Niekada neprasitark“ Florą tebepersekioja šiurpūs prisiminimai apie 472 dienas, kurias praleido nelaisvėje, bet slapto konsultantės darbas Bostono policijos valdyboje situaciją, atrodo, švelnina. Deja, kai randamas nušauto verslininko Konrado Karterio kūnas, o pagrindine įtariamąja tampo jo žmona Evie, senos Floros traumos atgyja. Flora per miglą prisimena, kad matė verslininką savo pagrobėjo draugijoje. Bet kokie ryšiai sieja abu vyrus, ir koks buvo verslininko vaidmuo Floros pagrobime, kol kas lieka paslaptyje.

Lisos Gardner „Niekada neprasitark“ skaitytojams duoda daugybę priežasčių spėlionėms, nes anksčiau aprašyti Floros išgyvenimai tėra, pasirodo, tik maža dalis jos saugomų paslapčių. Mįslių užmena ir paslaptingoji, kūdikio besilaukianti Evie. Prieš dešimt metų ji buvo įpainiota į savo tėvo nužudymo bylą. Tuomet jai nebuvo pateikti kaltinimai, nutarus, kad tėvo mirtis yra nelaimingas atsitikimas. Šį kartą įtarimai daug svaresni. Žmona, savo ruožtu, ginasi, kad šeimos užmiesčio name savo vyrą jau rado mirusį, o šaudė (dvylika kartų!) tik į Konrado nešiojamą kompiuterį, pamačiusi jo ekrane nepadorias nuotraukas. Tuo pačiu ji sunaikino ir kompiuterio turinį – be atkūrimo galimybės.

Detektyvė D.D. Voren, kuri kadaise tyrė Evie tėvo žūties bylą, sunkiai tiki įtariamosios nekaltumu. Ir tik tuomet, kai Flora atranda savo ryšį su Konradu, detektyvė supranta, kad už abiejų žmogžudysčių bei Floros pagrobimo slepiasi dar vienas visos istorijos veiksnys.

Lisa Gardner parašė dvylika romanų apie D.D. Voren, iš jų trijuose, naujausiuose, veikia ir Flora Dein. Mylima rašytojos policininkė tapo ir ekrano heroje – 2011 metais režisierius Johnas Gray pagal romaną „Hide“ (chronologiškai antrą iš serijos) pastatė televizijos filmą, kuriame D.D. Voren vaidino aktorė Carla Gugino.

Šaltinis: www.patogupirkti.lt

Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email