Autorius: Virginia Heath
Kategorija: Grožinė literatūra,Naujos knygos
Vieta: Viešoji biblioteka

„Pelnyti jos meilę“ – ketvirtoji „Nesutramdomieji broliai Vorineriai“ serijos knyga, kurioje pasakojama jauniausiojo brolio Džeikobo istorija.

Džeikobą Vorinerį visi laiko pramuštgalviu ir maištininku, kurio galvoje sukasi tik mintys apie moteris ir viliones. Daugiausiai laiko jis praleidžia mėgaudamasis hedonistiniais malonumais Londone – šie jam pelnė mergišiaus pravardę. Atrodo, kad iš visų savo brolių būtent Džeikobas įkūnija tai, dėl ko geriausiai žinoma ir kritikuojama Vorinerių giminė – skandalingą ant padorumo ribos balansuojantį elgesį. Kol jo broliai puoselėja viltis, jog jaunėlis galiausiai susitupės, ves ir gyvens ramų gyvenimą, Džeikobas turi kitų planų.

Mokytoja Felisitė Blunt gyvena visiškai priešingą gyvenimą. Ji jaučia, jog metai bėga, o dienos darosi vis nuobodesnės ir tuščios. Galbūt tai pasikeistų priėmus dėdės kvietimą atvykti į Londoną? Dėdė slapčia planuoja ištesėti Felisitės motinai duotą priešmirtinį pažadą ir ištekinti jauną merginą. Vieno pokylio metu Felisitė ir Džeikobas susitinka. Intriguojanti pažintis pažadina moters širdyje smalsumą ir išblaško kaustantį snaudulį. Tačiau būdama atsargi ji žino, jog negali aklai pasiduoti jausmams, todėl ji stengsis taip lengvai nepasiduoti pagarsėjusio lovelaso vilionėms.

Tačiau kodėl iš tiesų Felisitė traukia Džeikobą ir gauna tiek daug jo dėmesio? O gal šis nutrūktgalvis Vorineris slepia ši tą daugiau? Ketvirtoji ir paskutinioji serijos „Nesutramdomieji broliai Vorineriai“ knyga „Pelnyti jos meilę“ – atskleis paslaptį apie jauniausiąjį šeimos narį. Ar tikrai Džeikobas yra tik malonumų ir patogaus gyvenimo ieškantis nenuorama?

„Dėl stipraus siužeto, ugningos chemijos tarp dviejų patrauklių pagrindinių veikėjų ir puikių antrojo plano veikėjų, „Pelnyti jos meilę“ yra didinga šaunios knygų serijos pabaiga.“


All About Romance

Šaltinis: www.patogupirkti.lt

Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email