Autorius: Ray Dalio
Kategorija: Dalykinė literatūra,Naujos knygos
Vieta: Viešoji biblioteka

Ray Dalio yra vienas sėkmingiausių pasaulio investuotojų ir verslininkų. Knygoje „Principai: gyvenimas ir darbas“ jis dalijasi netradiciniais principais, kuriuos sukūrė, patobulino ir naudoja pastaruosius keturiasdešimt metų, siekdamas sėkmingų rezultatų tiek gyvenime, tiek ir versle. Šiuos principus gali pritaikyti bet kuris asmuo ir visos organizacijos.

1975-tais metais Ray Dalio savo dviejų kambarių bute Niujorke įkūrė investicinę įmonę „Bridgewater Associates“. Darbo principas būdavo itin paprastas: Ray nuodugniai patikrindavo savo klientų sąskaitas, tada statydavo save į jų vietą, pagalvodavo ir patardavo, ką jis darytų užsakovų situacijoje. Po poros metų verslininkas pradėjo rašyti savo principus, kuriais remdamasis, priimdavo sprendimus investuojant.

Po keturiasdešimties metų ši kompanija uždirbo daugiau pinigų savo klientams, nei bet kuris kitas draudimo fondas istorijoje. „Bridgewater Associates“ patenka tarp penkių svarbiausių Jungtinių Amerikos Valstijų įmonių. Žurnalas „Times“ Ray Dalio įtraukė į šimto įtakingiausių žmonių pasaulyje sąrašą. Knygoje „Principai: gyvenimas ir darbas“ autorius atskleidžia, ko jis išmoko per savo karjerą.

Verslininkas teigia, kad mūsų gyvenimas bei vadovavimo ir investavimo principai gali būti susisteminti ir paverčiami taisyklėmis. Šio taisyklės padeda susitvarkyti su iššūkiais bei priimti tinkamus sprendimus. Ray Dalio knygoje pateikia daugybę praktinių ir novatoriškų verslo valdymo patarimų, dalijasi pasiteisinusiomis idėjomis bei pasakoja, kokias skatinimo sistemas diegė savo kompanijoje. Tai netradicinis verslo vadovėlis, kuriame aptariami sprendimai yra aiškūs ir paprastai įgyvendinami, tačiau tuo pačiu ir pakeičiantys ankstesnį suvokimą. Motyvuojančią knygą „Principai: gyvenimas ir darbas“ būtina perskaityti visiems vadovams, vadybininkams, būsimiems ir esamiems verslininkams.

„Principai: gyvenimas ir darbas“ yra papildyta knyga. Iš pradžių autorius išleido tik principų rinktinę, o šis leidimas apima ne tik verslo vadovą, bet ir asmeninius Ray Dalio atsiminimus. Knygą teigiamai įvertino net tokie daug pasiekę žmonės, kaip Bilas Geitsas.

Amerikietis Ray Dalio gimė 1949-tais metais. Jis užaugo eilinėje šeimoje ir norėdamas užsidirbti dienpinigių dirbo įvairiausius smulkius darbus: nuo laikraščių išnešiojimo iki sniego kasimo. Ray Dalio nebuvo gabus mokinys, tačiau tapo vienu sėkmingiausių investuotojų pasaulyje.

Šaltinis: www.patogupirkti.lt

Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email