Autorius: Charles Graeber
Kategorija: Dalykinė literatūra,Naujos knygos
Vieta: Viešoji biblioteka

Apdovanojimų pelnęs žurnalistas, „The New York Times“ bestselerių autorius Charles Graeber knygoje „Proveržis. Imunoterapija prieš vėžį“ paprastai ir aiškiai aprašo vėžio imuniterapijos metodus, gydymo istoriją bei proveržį. Knyga skirta tiek specialistams, tiek besidomintiems šios ligos gydymo naujienomis.

Autorius Charles Graeber šiame mokslo populiarinimo leidinyje pristato trumpą vėžio gydymo istoriją. Kelis tūkstančius metų žmonija praktikavo chirurginį gydymą. 1896-tais metais jį papildė spindulinė terapija, o nuo 1946-tų metų tai, ką šiandien vadiname chemoterapija. Teigiama, kad šių trijų gydymo metodų derinys padėjo įveikti ligą maždaug pusei pacientų. Kitos pusės rezultatai, deja, ne tokie džiuginantys.

Tačiau knygos „Proveržis. Imunoterapija prieš vėžį“ autorius teigia, kad yra ir optimistinių žinių. Gerai žinomas klastingos ligos gydymo praktikas papildė naujas metodas, kuris veikia ne patį vėžį, bet žmogaus organizmo imuninę sistemą. Imuninė sistema yra užprogramuota kovoti su bet kokiu svetimkūniu, tačiau daugybę metų mokslininkus kankino klausimas, kodėl ji nesipriešina vėžiui? Visgi ji kovoja ir prieš šią ligą, tačiau vėžys klastingai slepiasi. Laikas pakeisti žaidimo taisykles, o vėžio imunoterapijos tikslas yra atpažinti šį priešą ir įgalinti imuninę sistemą su juo kovoti.

Vėžio imunoterapija skiriasi nuo ankstesnių gydymo būdų tuo, kad paties vėžio ji neveikia, tačiau suaktyvina gynybinius organizmo procesus. Knygoje „Proveržis. Imunoterapija prieš vėžį“ rasite mokslininkų ir skeptikų pasisakymų, pacientų patirčių ir kitų pasakojimų apie optimizmo įkvepiantį gydymo būdą bei jo perspektyvas.

Šaltinis: www.patogupirkti.lt

Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email