Autorius: Michail Litvak
Kategorija: Dalykinė literatūra,Naujos knygos
Vieta: Viešoji biblioteka

Michail Litvak  (Michailas Litvakas) – tarptautinio lygio psichologas, psichoterapeutas, medicinos mokslų daktaras, Rusijos gamtos mokslų akademijos narys korespondentas. 60 knygų apie praktinę ir populiariąją psichologiją autorius, kurių bendras tiražas daugiau nei 5 milijonus egzempliorių, parašęs daug mokslinių straipsnių, skirtų psichoterapijos ir komunikacijos psichologijos klausimams.

„Psichologinis aikido“ – knyga, kuri apsaugos jus nuo psichologinės agresijos darbe, šeimoje ar kur kitur. Neskaitykite šios knygos, jei nesusiduriate su situacijomis, kai bendraudami jaučiate pyktį, apmaudą ar pasijaučiate bejėgis.

Ši knyga – Jūsų psichologinės savigynos vadovas, kuris padės jums sukurti tokius santykius su aplinkiniais, kokių norite. Tai nėra knyga apie manipuliacijas, veikiau apie tai, kaip kovoti su manipuliatoriais ir kitais psichologiniais vampyrais.

Laikas, kurį praleisite su šia knyga, – gali būti geriausiai investuotas laikas. Tapsite ramesni, stipresni, labiau pasitikintys savimi. Įgavę šias savybes, lengviau atrasite kelią į tikrąją meilę ir gyvenimo laimę.

Šaltinis: www.knygos.lt

Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email