Autorius: Robert Bryndza
Kategorija: Grožinė literatūra,Naujos knygos
Vieta: Viešoji biblioteka

Skaitytojų pamėgta detektyvė Erika Foster sugrįžta! Rašytojo Robert Bryndza knyga „Tamsus vanduo“ yra jau trečioji serijos dalis. Pirmą kartą nusikaltimų tyrėją Eriką susitikome detektyve „Mergina lede“, o antroji dalis yra „Grėsmė naktyje“.

Kiekviena Robert Bryndza rašomos serijos dalis atrodo vis tamsesnė ir labiau įtraukianti. Autorius kuria personažus, kurie yra realistiški, turi ydų, tačiau skaitytojai juos dievina. Pagrindinė šių knygų veikėja Erika Foster yra tiesmuka, niūri, tačiau velniškai gerai narplioja nusikaltimus.

Prieš dvidešimt šešeris metus dingo septynerių metukų Džesika Kolins. Jos veidas mirgėjo visuose laikraščiuose bei televizijos laidose, tačiau dingimo mįslė taip ir liko neišaiškinta. Ši neišspręsta byla sutrypė jos tyrėjus, bet nepaliko nė vieno atsakymo. Ir štai, sena istorija vėl prikeliama.

Detektyvė Erika Foster paliko Žmogžudysčių skyrių ir kartu su organizuoto nusikalstamumo komanda tiria narkotikų bylą. Netikėtai ji sužino, kad svarbus įkaltis galėjo būti paskandintas apleistame karjere šalia Londono. Tyrėja duoda nurodymus išnaršyti vandens telkinio dugną ir narai dumblyne randa ne tik narkotikų pilną lagaminą, bet ir vaiko skeletą. Ekspertai netrunka išsiaiškinti, kad tai ta pati, prieš daugybę metų dingusi mergaitė. Erika Foster imasi ir šios bylos, tačiau yra kažkas, kas labai nenori, kad tiesa būtų išaiškinta!

Knygoje „Tamsus vanduo“ autorius leidžia dar geriau susipažinti su Erikos Foster asmenybe ir jos išsibarsčiusia šeima. Siužetas įtraukia nuo pat pirmų puslapių, o rašytojas puikiai manipuliuoja keldamas įtampą bei į dienos paviršių traukdamas vieną paslaptį po kitos.

Robert Bryndza yra britų autorius, kuris ketino tapti aktoriumi ir šio meno mokėsi šešeris metus. Kurį laiką neturėdamas darbo ji pradėjo rašyti. Pirmiausiai Robert sukūrė komedijos pasirodymą, kurį pristatė Edinburgo festivalyje. Vėliau jis parašė keturis romantinius romanus, kuriuos pats ir išleido. Šios knygos tapo „Amazon“ bestseleriais ir buvo parduotos ketvirčio milijono tiražu.
Pirmas kriminalinis romanas „Mergina lede“ pradėjo detektyvės Erikos Foster seriją. Knyga buvo parduota milijono tiražu bei apdovanota „Dead Good Reader Award“ premija už kiečiausią (angl. kick-ass) moters personažą. Autoriaus knygos verčiamos į trisdešimt kalbų ir skaičiuoja milijoninius pardavimus visame pasaulyje.

Šaltinis: www.patogupirkti.lt

Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email