Autorius: Chris Carter
Kategorija: Grožinė literatūra,Naujos knygos
Vieta: Viešoji biblioteka

„Vieną po kito“ – penktas nusikaltimo elgseną studijavusio amerikiečių autoriaus Chris Carter trileris apie Los Andželo policijos departamento Specialiosios žmogžudysčių tyrimo grupės detektyvus Robertą Hanterį ir jo partnerį Karlosą Garsiją.

Skaitytojai apžvalgose įspėja, kad Chris Carter detektyvai skirti ne silpniems. Autorius išsiskiria žiaurių kankinimo scenų ir išradingų žmogžudysčių aprašymais. Tačiau jo kuriami siužetai įtraukia, verčia šiurpti odą ir iš užgniaužia kvapą. „Vieną po kito“ – nusikaltimų pobūdžiu dar žiauresnė už ankstesnes knygas, nepaisant to, autorius kuria smagią atmosferą tarp Roberto ir Karloso.

Robertas Hanteris – genealus detektyvas, turintis psichologijos daktaro laipsnį ir gebantis sudaryti žudiko profilį, įsijausti į jo mąstyseną ir ištirti kebliausias bylas. Kartu su partneriu Karlosu Garsija jis dirba ypatingame žmogžudysčių skyriuje, kuriam tenka sunkiausios, milžiniško atgarsio sulaukusios bylos.

Trileryje „Vieną po kito“ vėl laukia neįtikėtina įtampa. Pagrindinis veikėjas sulaukia anoniminio skambučio, kuris kviečia atverti nurodytą interneto svetainę. Detektyvai čia išvysta kankinimo sceną, o žudikas verčia Robertą rinktis, kaip bus nužudytas žmogus.

Kol policija ir federalinis tyrimų biuras bando susekti skaitmeninį transliacijos pėdsaką, Hanteris sulaukia dar vieno skambučio. Vėl rodomas vaizdo įrašas, tačiau šį kartą jis skirtas ne vien detektyvų akims. Serijinis žudikas galią spręsti, kaip nukankinti auką atiduoda visuomenei. Interneto transliacijos metu žiūrovai gali balsuoti, kokiu būdu nužudyti žmogų. Nežinia, kas baisiau. Žmogžudystė, ar tai, kad visuomenė noriai prisideda prie kraupaus reginio.

Rašytojas Chris Carter savo knygoje „Vieną po kito“ meta akmenuką į socialinės žiniasklaidos, technologijų ir interneto trolių daržą. Kur riba tarp nesveiko smalsumo ir nusikalstamos veiklos?

Šaltinis: www.patogupirkti.lt

Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email