Pradžia: 2023 rugsėjo 15 d.
20:00 val.
Pabaiga: 2023 rugsėjo 15 d.
22:00 val.
Marijampolės kultūros centras

Ruduo visada ateina…

O projektas „Meno kryptis“, jau antrus metus iš eilės, pasiruošęs šiuo nuostabiu laiku mūsų miesto kultūrinį gyvenimą pagyvinti keletu neįprastų atspalvių. Džiaugiamės, kad pernai pradėję gana kukliai ir tyliai, šįmet nebijome drąsiai kalbėti, reikštis ir būti. O svarbiausia KURTI.
TAD.

𝐑𝐮𝐠𝐬ė𝐣𝐨 𝟏𝟓 𝐝. 𝟐𝟎 𝐯𝐚𝐥. kviečiame į Marijampolės kultūros centro mažąją-tamsiąją salę išgirsti kažką subtilaus, rudeniško, gal negirdėto, už-/pa/judėti užsimerkus ir susipažinti naujai arba dar kartą.Ką išgirsime?

𝐏𝐈𝐆𝐄𝐎𝐍 𝐈𝐒 𝐌𝐘 𝐅𝐑𝐈𝐄𝐍𝐃 (𝒂𝒕𝒎𝒐𝒔𝒑𝒉𝒆𝒓𝒊𝒄 𝒑𝒐𝒔𝒕 – 𝒓𝒐𝒄𝒌)
Muzika iš pačių sielos gelmių, padedanti atitrūkti nuo „dabar“ ir atsirasti kažkur kitur. Gal tai gaivūs, rūškani iš nakties ryškėjantys laukai, ar žvaigždžių lietūs, stebimi nuo aukščiausio kalno. Užsimerkus ir įsiklausius, šias muzikines erdves galima labai aiškiai matyti, jausti. Šiai laisvei apibūdinti nereikalingi žodžiai, kas ir yra viena pagrindinių, juntamų grupės temų.

𝐏𝐀𝐋𝐈𝐄𝐊𝐀𝐍𝐓 Ž𝐄𝐌Ę (𝒅𝒂𝒓𝒌 𝒂𝒎𝒃𝒊𝒆𝒏𝒕 / 𝒅𝒂𝒓𝒌 𝒘𝒂𝒗𝒆)
Ritmingi tamsios elektronikos eksperimentai, persmelkti nakties jausenų ir kartais – nutylimų vidinių temų ar sapnų vizijų. Harmoningai įsukantys į savų spalvų sūkurį, užburiantys ir nepaleidžiantys nuo pat pradžios lig pabaigos. Užliūliuojantys ir aršiai pažadinantys, kada patys to nori. Taip gali pamiršti, kad esi ne vienas, judėti kaip nori ir kaip jauti. Ir tikrai… salės tamsoje Tavęs niekas nepastebės, nes stebės juos.

💛
💜

Projektą jaunimui „𝗠𝗲𝗻𝗼 𝗸𝗿𝘆𝗽𝘁𝗶𝘀“ finansuoja: Marijampolės savivaldybė
Projekto rėmėjai: įstabusis „MO muziejus“, jaukiausias baras Marijampolėje „kamBARys“, „Lietuvos žurnalistų sąjungos spaudos fotografų skyrius“
Projekto partneris, kuriam esame didžiai dėkingi už vietą, garsą šviesas ir draugystę – Marijampolės kultūros centras, projektas „Žalia šviesa jaunimui“

Detalesnė informacija:
Renginio tipas:  Jaunimui
Atsakingas asmuo: Augustina Miknevičiūtė | Tel. +370 343 52684
Adresas: Vilkaviškio g. 2, 68175 Marijampolė
Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email