Automatinis vertėjas:
Pradžia: 2020 rugsėjo 24 d.
16:00 val.
Pabaiga: 2020 rugsėjo 24 d.
18:00 val.

Kviečiame į nemokamą filmo peržiūrą!

VIETŲ NEBĖRA!

Vietų skaičius ribotas, todėl būtina išankstinė REGISTRACIJA:
bibliotekos FB žinute, tel. 8 651 35245 arba el. paštu j.pajaujiene@marvb.lt

Po šio filmo premjeros, pilnutėlė Kanų filmų festivalio didžioji salė ištisas 5 minutes plojo atsistojusi, šluostėsi ašaras ir kvatojo vienu metu – šitaip buvo sutiktas ir įvertintas naujausias „Neliečiamųjų“ (Intouchables) režisieriaus darbas „Ypatingieji“ – savo mintimis, gilumu ir nepakartojamu humoru pranokstantis pirmąjį!

Kokią istoriją pasakoja šis filmas?

Bruno ir Malikas (aktoriai Vincent Cassel ir Reda Kateb) jau dvidešimt metų dirba su autizmo sindromą turinčiais žmonėmis, daugiausia vaikais. Jie susiduria su daugybe iššūkių: šis sindromas (ypač lengvesnės jo formos) toli gražu ne visuomet patenka į oficialias medicinos programas, o sveikatos draudimą turintys „ypatingieji“ irgi ne visuomet gauna tiek ir tokios pagalbos, kokios jiems reikia.

Stengdamiesi suteikti trūkstamą paramą, Bruno ir Malikas į savo programą įtraukia ir jaunuolius iš socialiai sudėtingų šeimų: įgiję reikiamų įgūdžių, šie tampa autizmo sindromą turinčių žmonių slaugais, globėjais ir bičiuliais. Filmo veikėjai susiduria su daugybe iššūkių ir pribloškiančių atradimų ir tampa visas kliūtis nugalinčio gerumo liudininkais.

Daugiau informacijos apie filmą:

https://www.youtube.com/watch?v=gRLC6syOqDE

Trukmė: 1 val. 54 min. N-13

Prancūzų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisierius: Olivier Nakache, Éric Toledano („Neliečiamieji“, „Samba“, „Toks gyvenimas!“, „Tos laimingos dienos“, „Draugaukime“).


Vaidina: Vincent Cassel, Reda Kateb, Hélène Vincent, Alban Ivanov, Christian Benedetti, Catherine Mouchet, Frédéric Pierrot, Suliame Brahim.

Seanso metu prašome laikytis privalomų ir rekomenduojamų asmens higienos ir Covid-19 prevencinio saugumo priemonių: dėvėti veido kaukę, dezinfekuoti rankas, išlaikyti atstumą tarp dalyvių.

Nuotraukų galerija:
Detalesnė informacija:
Renginio organizatoriai: Vytauto g. 22, Marijampolė
Renginio tipas:  Renginiai
Atsakingas asmuo: Jūratė Pajaujienė | Tel. +370 343 50714
Renginio vieta:  Marijampolės Petro Kriaučiūno viešoji biblioteka
Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email