Automatinis vertėjas:

Toks netikėtas šis pavasaris. Pavasaris, parodęs kokia brangi kiekviena akimirka. Parodęs, kokia dovana yra gyventi, kvėpuoti, gerti kavą ir aromatingą arbatą, skaityti protingas, džiugias, liūdnas, keistas knygas, užuosti pasaulį, susitikti, bendrauti. Jausti gyvenimo skonį, bendrystėje semtis stiprybės – svarbu, kaip niekad.

Kovo 24 d., ketvirtadienį, 17 val. , bibliotekos Didžiojoje salėje smalsiausių skaitytojų lauks leidyklos „Skanios knygos“  patyrimų vakaras. Vartysime nepaprastų  tekstų sklidiną knygą – 2021m. pabaigoje leidyklos„Skanios knygos” išleistą  J. Norvaišienės  „Vienos raidės istorijos“. Šios istorijos išskirtinės tuo, kad yra parašytos ypatingu, rašytojų labai retai naudojamu būdu.  Paskaitę nustebsite, koks turtingas ir daug galimybių teikiantis lietuvių kalbos žodynas!

Šių metų Vilniaus Knygų mugės metu, specialiajame renginyje „Vienos raidės istorijų” autorei Jūratei Norvaišienei įteiktas diplomas, liudijantis, kad knyga pateko į Lietuvos rekordų sąrašą, kaip „Daugiausia istorijų – 24 – papasakotų vartojant žodžius, prasidedančius ta pačia raide”. Plačiau www.rekorduakademija.lt.

 „Vienos raidės istorijas” pristatys ir intriguojančiomis istorijomis apie šios ir kitų knygų kelią pasidalins leidyklos „Skanios knygos“ įkūrėja Lina Gudinienė. Prisiekusi geros literatūros gurmanė, nepailstanti skaitytoja ir naujų istorijų ieškotoja Lina nuolat dalinasi įžvalgomis, koks ypatingas „sielos maistas“ yra geri tekstai.

Kodėl dažnai sakome „tuojau sužinosim, kuo KVEPIA visa ši istorija“? Kaip istorijos, pasakojamos knygose, siejasi su aromatų kompozicijomis kvepalų flakonuose? Kaip literatūra, personažai, istoriniai įvykiai įkvepia kvepalų kūrėjus ir kas iš to išeina?  – klausimai, atsakymai ir ypatingų kvepalų „degustacija“ su parfumerijos edukatore, lietuvių /parfumerių kūrinių ekspozicijos „Scent Syndicate“ prodiusere Edita Vigelyte.

STAIGMENA kiekvienam vakaro dalyviui: kviesime susikurti savo 2022 m. pavasario pažadą, palinkėjimą, ketureilį, inspiraciją, nuotaiką, pasinaudodami „slaptu receptu“ iš „Vienos raidės istorijų”. Šiomis dienomis stiprus ir nuoširdus užrašytas ketinimas yra ypač svarbu.

Vakaro metu patikusias knygas ir aromatus galėsite išbandyti ir isigyti.

Detalesnė informacija:
Renginio organizatoriai: Leidykla „Skanios knygos“ ir Marijampolės Petro Kriaučiūno viešoji biblioteka
Renginio tipas:  Renginiai
Atsakingas asmuo: Daiva Bepirštienė | Tel. +370 343 50714
Renginio vieta:  Didžioji salė (II aukštas), Marijampolės Petro Kriaučiūno viešoji biblioteka
Adresas: Vytauto g. 22, Marijampolė
Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email