Automatinis vertėjas:
Pradžia: 2020 rugsėjo 15 d.
17:00 val.
Pabaiga: 2020 rugsėjo 15 d.
18:00 val.

Ula Šimulynaitė jau septynerius metus keliauja po Lietuvą su edukaciniais užsiėmimais, kurių metu vaikai su autore skaito jos kurtas interaktyvias pasakas, vėliau piešia.

Rugsėjo 15 d. Ula atvyksta į Marijampolės Petro Kriaučiūno viešąją biblioteką. Jaunieji bibliotekų lankytojai kviečiami ne tik išklausyti keletą iš Ulos Šimulynaitės sukurtų interaktyvių pasakų, tokių kaip Privatus Vaiduoklis negyvenamoje saloje, Kaip Kengūra Bazilikus augino, Rabarbaro Vijokliai ar Žiurkio siautulys, bet ir patys nupiešti po trumpą Privataus Vaiduoklio gyvenimo epizodą. Tam yra specialiai sukurta nauja knygutė / žaidimas „Žodžiai“. Knygelę sudaro įvairūs vaiduokliukų kontūrai ir tušti debesėliai tekstams.

Visi vaikai užsiėmimų metu gaus po vieną leidinuką atspaustą ant ekologiško popieriaus ryžių aliejaus pagrindo dažais ir kurs savo sugalvotus trumpus epizodus. Prieš tai jaunieji dalyviai su autore aptars kokios yra vaiduoklių emocijos ir kaip jas išreikšti.

Pabaigoje vyks loterija, kurios metu keletas laimingiausiųjų galės laimėti vieną iš autorės knygų. Loterijoje gales dalyvauti tik užduotis atlikę vaikai.

RENGINIO VIETA: Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo edukacijos centras

BŪTINA REGISTRACIJA:
⭕️ Tel. 8 (343) 52684
⭕️ El. p. multicentras@marvb.lt
⭕️ Multicentro facebook asmenine žinute☀ Vyresniems nei 6 m. dalyviams privaloma dėvėti veido apsaugos priemones
☀ Atvykus, prašome dezinfekuoti rankas
☀ Lankytojai, kuriems pasireiškia karščiavimas, turi ūmių viršutinių kvėpavimo ligų požymių (pvz., karščiavimas, sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas) į renginį neįleidžiami

Detalesnė informacija:
Renginio tipas:  Renginiai vaikams
Atsakingas asmuo: Raminta Liubelionienė | Tel. +370 343 91553
Renginio vieta:  Vaikų ir jaunimo edukacijos centras
Adresas: Vytauto g. 20, Marijampolė
Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email