Automatinis vertėjas:
Pradžia: 2020 spalio 31 d.
11:00 val.
Pabaiga: 2020 spalio 31 d.
12:00 val.

Dažnai mums jau nereikalingi, nebenaudojami daiktai gali tapti puikia priemone saviraiškai ir vaizduotei lavinti, todėl neskubėkime jų išmesti. Edukacinio-kūrybinio šeimadienio metu susipažinsite su tvarumo sąvoka, atliksite darbą naudodami antrines medžiagas.

🌱 SU SAVIMI PRAŠOME TURĖTI: žurnalą ar iškarpų kurios atitiktų žmogaus veido dalis: akis, nosis, lūpas, ausis, plaukus, veido forma ir t.t. Dydis, forma, stilistika nėra aktuali.

🌱 VIETA:
Petro Kriaučiūno viešoji biblioteka, Multicentras (Vytauto g. 20, Marijampolė)

🌱 BŪTINA REGISTRACIJA:
Tel.: 8 (343) 52684
El. p. multicentras@marvb.lt
Multicentro facebook.com asmenine žinute


APIE NERINGĄ ZAKARAUSKAITĘ:
Baigiau Iliustracijų̨ Bakalauro studijas Didžiojoje Britanijoje. Save įvardinčiau kaip edukatorę, jau keleri metai vedu įvairius kūrybinius, bei dailės terapijos užsiėmimus vaikams bei suaugusiems. Tvarumo tema man yra svarbi ne tik asmeniniame gyvenime, bet ir kūrybinio proceso metu, nes savo kūryboje visuomet remiuosi į tai, ką galima panaudoti iš jau turimų medžiagų. Tokiu būdu ne tik panaudojant ir pernaudojant medžiagas, bet ir atkreipiant dėmesį į sąmoningą vartojimą. Manau sąmoningas vartojimas ir atsakomybės ugdymas, tiek rūšiuojant šiukšles, tiek suprantant to procesus, turi didelė įtaką mūsų gamtai. Noriu perduoti tai jaunajai kartai ir parodyti, jog mūsų kūrybingumas gali prasidėti ir nuo šiukšlės, svarbu tik pasitelkti vaizduotę!

DĖL VISŲ SAUGUMO:
❗️Vyresniems nei 6 m. dalyviams privaloma dėvėti veido apsaugos priemones
❗️Atvykus, prašome dezinfekuoti rankas
❗️Lankytojai, kuriems pasireiškia karščiavimas, turi ūmių viršutinių kvėpavimo ligų požymių (pvz., karščiavimas, sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas) į renginį neįleidžiami


Organizuojama įgyvendinant projektą „Radau šiukšlę“

Detalesnė informacija:
Renginio tipas:  Kūrybinės dirbtuvės
Atsakingas asmuo: Gerda Matusevičienė | Tel. +370 343 91553
Renginio vieta:  Multicentras
Adresas: Vytauto g. 20, marijampolė
Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email