Automatinis vertėjas:
Pradžia: 2020 gruodžio 16 d.
17:00 val.
Pabaiga: 2020 gruodžio 16 d.
18:00 val.

Laiką trumpam sustabdė karantinas, tačiau švenčių laukimas namuose gali būti smagus ir prasmingas. Kartu su Kauno valstybiniu lėlių teatru kviečiame į smagią edukaciją apie teatrines lėlės.

Edukacija yra NEMOKAMA ir vyks Zoom platfroje, o prisijungusių laukia staigmenos!


Virtualios edukacinės programos „Teatrinių lėlių lobynas: aktoriai ir lėlės“ metu žiūrovams bus pristatytos pirštininės, gapitinės, šešėlinės lėlės, marionetės, pusmarionetės, kaukės ir puskaukės – įvairių periodų, skirtingo braižo ir estetinės raiškos kitimo procesą atspindintys dailininkų darbai. Aktoriai -lėlininkai trumpų video prisistatymų metu nuotaikingai pademonstruos konkrečios lėlės valdymo galimybes ir suvaidins mini etiudą. Programą vedanti edukatorė Teatro Pelė papildys ir apibendrins nuotolinės edukacijos turinį bei moderuos prisistatymus.

Laikantis Lietuvos kultūros politikos strategijoje numatyto tikslo didinti kultūros prieinamumą, nuotolinę programą ketinama naudoti ne tik susiklosčius ekstremaliai situacijai, tačiau ir siekiant mažinti socialinę atskirtį atokiau nuo didžiųjų miestų esančiuose vietovėse, kuriose gyvenantys vaikai neturi galimybių lankytis profesionalaus meno renginiuose.

Trukmė 1 val.
Dalyvių skaičius ribotas, registracijahttps://forms.gle/zqCR3JmKqT11SWiV6


Rėmėjas – Lietuvos kultūros taryba
Organizatorius – Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo edukacijos centras

Detalesnė informacija:
Renginio tipas:  Renginiai vaikams, Virtualus renginys
Atsakingas asmuo: Raminta Liubelionienė | Tel. +370 343 91553
Renginio vieta:  Multicentras
Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email