Vaida Juselytė
Vyriausioji bibliotekininkė
2021 sausio 18 d.

Moksleivi, neliūdėk, jog vis dar karantinas! Prisijunk prie edukacinės akademijos „Integruok save“ ir smagiai praleisk laiką virtualiuose užsiėmimuose. Šį kartą mokysimės grafikos dizaino ir 3D modeliavimo pradmenų.

Startuojame vasario 3 d. 15 val. per Microsoft Teams programą. Laukiame 15–20 metų jaunuolių, norinčių išmokti, patirti, atrasti meną, naudojant šiuolaikines technologijas.

Užsiėmimai bus 4:
1. Pirmasis užsiėmimas skirtas pažinti grafikos dizainą, estetiką, kompoziciją. Apie visa tai mums pasakos Ali Mamedov grafikos dizaineris ir filmų kūrėjas ir Azerbaidžano.

2–3. Antrasis ir trečiasis užsiėmimai skirti praktiškai išmėginti grafikos dizainerio duonos, mokysimės kaip kurti plakatus, afišas, kvietimus.

4. Paskutinysis užsiėmimas skirtas pažinti 3D modeliavimo subtilybes. Mėginsime susipažinti su programinėmis įrangomis ir 3D spausdintuvu bei jo veikimo principu.

Dėl registracijos ir išsamesnės informacijos skambinti +37062099831, rašyti el. p. v.juselyte@marvb.lt arba susisiekti Facebook asmenine žinute.

Lauksime tavęs ir tavo draugų!

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba, projekto partneriai ir rėmėjai: mokykla Lispa, UAB Aliaska.

Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email