Noriu žinoti
„Noriu žinoti“ – virtualus Marijampolės krašto informacijos viešinimo kanalas, kuriame tradiciniais ir netradiciniais būdais pateikiama Sūduvos krašto istorija, supažindinama su išlikusiu ir išnykusiu kultūros paveldu bei žmonėmis, kūrusiais Marijampolės miestą.
Apsilankyti
Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos istorija
Marijampolės Petro Kriaučiūno viešoji biblioteka 2021 m. švęs 100 metų sukaktį. Tokios datos suteikia progą atsigręžti į praeitį, prisiminti darbuotojus, kurie kūrė biblioteką nepriklausomoje Lietuvoje, kurie atlaikė karo ir pokario sunkumus, kurie tarybiniais metais bibliotekai suteikė namus ir tuos žmones, kurių dėka biblioteka atgimė, išliko jauna ir inovatyvi iki šių dienų.
Apsilankyti
Leidiniai
Kviečiame susipažinti su naujausiais leidiniais Marijampolės Petro Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje ir padaliniuose.
Peržiūrėti
Mano kraštas
Mūsų krašto pažinimas, kaip yra rašęs filosofas Antanas Maceina: „Prasideda namais ir baigiasi pasauliu“. Visa, kas susiję su mumis, mūsų krašto istorija ir identitetu, mus supančia aplinka, sudaro visumą tokių panašių, bet kartu ir tokių skirtingų išgyventų laiko pokyčių. Kviečiame pažinti, domėtis ir tyrinėti savąjį kraštą bibliotekos darbuotojų parengtose virtualiose parodose.
Rasite meniu juostoje
Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email