Spaudinių ir dokumentų vizualizacija, fotografijos, tapyba, rankdarbiai ir kiti menininkų bei mėgėjų darbai

Pasirinkite jus dominančių parodų tipą:
FOTOGRAFIJOS

„Gyvenimo spalvos“

Marijampolės savivaldybės neįgaliųjų draugijos foto klubo „Žvilgsnis“ virtuali paroda „Gyvenimo spalvos“ kviečianti susimąstyti apie spalvas, kurias suteikiame savo gyvenimui, prisiminti džiugias akimirkas šeimos, draugų ar bendraminčių apsuptyje, iš naujo pasėti užburiančių kelionių viltį, o vis ryškiau šviečiant saulei atrasti naujas gyvenimo spalvas, paliečiančias mūsų širdis...
FOTOGRAFIJOS

Virtuali paroda, skirta Vasario 16-ajai

Pristatome Leonardo Skirpsto virtualią fotografijų parodą „Lietuvos tautinio atgimimo ąžuolyne Nepriklausomybės atkūrimo šimtmečio giraitę pasodinus“. Kviečiame virtualiai pasivaikščioti po Lietuvos tautinio atgimimo ąžuolyną, susipažinti su jo susiformavimo istorija bei svarbiais žmonėmis, kurių dėka ošia šis ąžuolynas.
FOTOGRAFIJOS

„Žiema“

Pristatome Lietuvos fotomenininkų sąjungos nario, fotostudijos „Šviesos ratas“ steigėjo, kraštiečio, fotografo Zenono Nekrošiaus virtualią fotografijų parodą „Žiema“.
VAIKŲ DARBAI

„Laimingi žemės vaikai“

Parodos-konkurso dalyviai piešė save pačius bei savo vardo pirmas raides. Kviečiame pažiūrėti, kaip jiems sekėsi.
VAIKŲ DARBAI

„Mano gimtieji namai – Lietuva“

Parodoje eksponuojamos nuotraukos, kuriose įamžinti vaikų su pedagogais ar tėvais iš LEGO kaladėlių sukurti darbai lietuvybės tema.
FOTOGRAFIJOS

„Miesto paslaptys“

Kviečiame pasigrožėti fotografijose užfiksuotomis Marijampolės paslaptimis.
1 2 3 4
Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email