Medijų erdvė

Medijų erdvė - patraukli neformalių susibūrimų, kamerinių renginių ir laisvalaikio erdvė, kurioje rengiami žaidimų turnyrai, filmų peržiūrų vakarai, įvairaus pobūdžio kompiuterinio raštingumo mokymai ir konsultacijos.
Skaityti daugiau

Lėlių teatras „Trivainėlis“

Bibliotekos darbuotojų iniciatyva sukurtas lėlių teatras „Trivainėlis“ mažiesiems siūlo įvairius spektaklius ir edukacinius vaidinimus, skirtus ir ikimokyklinio, ir mokyklinio amžiaus vaikams bei jų tėvams.
Skaityti daugiau

Multicentras

Multicentras – atvira erdvė vaikų ir jaunimo laisvalaikiui, kūrybai bei mokymuisi. Vyksta edukacijos grupėms, renginiai, parodos, veikia viešosios interneto prieigos taškas ir bevielis internetas.
Skaityti daugiau

Edukacijos

Edukacijų metu dirbama su kompiuterinėmis programomis, skaitomi ir aptariami literatūros kūriniai, gilinamos mokykloje įgytos žinios.
Skaityti daugiau

Vaikų literatūros grupė

Vaikų literatūros grupėje ikimokyklinio amžiaus vaikai, moksleiviai ir besidomintys vaikų ir jaunimo literatūra gali rinktis iš daugiau kaip 17 tūkst. knygų.
Skaityti daugiau

Pažintinės ekskursijos

Ekskursijų metu supažindinama su bibliotekos erdvėmis, paslaugomis, knygų fondais, periodiniais ir informaciniais leidiniais ir kt.
Skaityti daugiau

Bevielis internetas

Nemokamas bevielis internetas veikia visoje bibliotekoje . Prisijungimo duomenis išduoda bibliotekos darbuotojas.

Viešoji interneto prieiga

Medijų erdvėje, skaityklose ir Multicentre įrengtos kompiuterizuotos darbo vietos, kuriose galima nemokamai naršyti internete. Bibliotekos darbuotojai registruoja ir konsultuoja informacijos paieškos klausimais.

Informacija ir grupių registracija

Vaikų ir jaunimo edukacijos centre:
tel. +370 343 91553,
el. p. multicentras@marvb.lt,
Multicentro Facebook.com asmenine žinute
Lankytojų aptarnavimo centre:
tel. +370 343 52637,
el. p. info@marvb.lt,
Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos Facebook.com asmenine žinute
Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email