Skaitymas išlaisvina vaizduotę!

Ikimokyklinio amžiaus vaikai, moksleiviai ir kiti besidomintys vaikų ir jaunimo literatūra gali rinktis iš daugiau kaip 17 tūkst. knygų.

Vaikų literatūros grupę rasite Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo edukacijos centre. Laukiami visų amžiaus grupių lankytojai.

Informacija:

Paslaugos:

Kaip tapti skaitytoju?

Asmenys, norintys naudotis Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos informacijos ištekliais ir paslaugomis, privalo užsiregistruoti ir įsigyti LIBIS skaitytojo pažymėjimą, galiojantį neribotą laiką visose Lietuvos viešosiose bibliotekose. Skaitytojo pažymėjimo kaina:
Vaikams iki 14 metų – 1,45 Eur
Suaugusiems – 1,74 Eur
Dublikatas – 0,87 Eur

Vaikai iki 16 metų registruojami pateikus nustatytos formos teisėto jų atstovo (tėvo, įtėvio, globėjo ar rūpintojo) paraišką (daugiau Skaitytojo pažymėjimas)

Leidinių skolinimas į namus

Į namus skolinami ne daugiau kaip 7 leidiniai tik registruotiems bibliotekos lankytojams, 30 dienų laikotarpiui su galimybe pratęsti 2 kartus. Pavėlavus laiku grąžinti leidinius, skaičiuojami delspinigiai – 1 diena 0,01 Eur už kiekvieną leidinį.

Leidinį pratęsti ar rezervuoti galima tel. +370 343 52684 arba internetu (daugiau Leidinių paieška, užsakymas, pratęsimas)

Garsiniai pasakų skaitymai

Jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikams organizuojami teatralizuoti garsiniai pasakų skaitymai bibliotekoje ir už jos ribų.

Informacija tel. nr. +370 343 52684

Multimažyliai

Skirta tėvams ir kūdikiams nuo 4 iki 10 mėnesių.

Užsiėmimų metu žaidžiama, klausomasi muzikos, lavinami pojūčiai, skaitomos spalvingos knygos.

Informacija tel. +370 343 91553, el. p. multicentras@marvb.lt

Laisvalaikio kampelis

Tarp knygų įkurtame laisvalaikio kampelyje galima bendrauti, pailsėti, žaisti.

Laisvalaikiui – žaislai, šviečiantys molbertai ir stalas, spalvinimo ir piešimo kampelis, žaidimų stalas (biliardas, stalo futbolas, tenisas, oro ritulys).

Visomis priemonėmis galima naudotis nemokamai.
Jūsų patogumui visoje bibliotekoje veikia bevielis internetas.
Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email