Viešosios bibliotekos informacija
2021 vasario 10 d.

Būk ryškus ir užmegzk ryšius! Vasario 13-21 d. kviečiame į virtualų knygų ir žaidimų festivalį „RYŠ(K)IAI“, kuriame autoriai atkuria ryšius su savo skaitytojais. Bendrauk su autoriais ir vertėjais, atrask knygas ir stalo žaidimus. Leidyklų „Terra Publica“ ir „Debesų ganyklos“ „Facebook“ paskyrose kiekvieną festivalio dieną jūsų laukia virtualūs susitikimai su autoriais, knygų ir žaidimų pristatymai, viktorinos, konkursai, žaidimų turnyrai ir specialios dovanos.

Leidybos namai „Terra Publica“ – tarpininkas, kuris sukuria ryšį tarp autoriaus ir skaitytojo.

Festivalio metu knygos ir žaidimai interneto svetainėje www.terrapublica.lt – nuo 1,99 €! Nuolaidos galioja vasario 13–28 d. Bet tai dar ne viskas! Vasario 13-21 d. visi, kurie pradžiugins save ar savo draugus knygomis, žaidimais iš www.terrapublica.lt gaus mūsų draugų „Etno“ skanias dovanas. „Magiškų gyvūnų mokyklos“ knygų serijos gerbėjams ir mokytojams pranešame gerą žinią, jei pirksite visą knygų seriją, dovanų gausite 20 pamokų pagalbinę priemonę, kuri padės susipažinti su knygų serijos pirma dalimi. Atliekant pratybas galėsite susipažinti su kūrinio struktūra, aptarti turinį, autorių, dailininką, veikėjus, kūrinio dalis, draugystės ir fantazavimo temas. O įsigijus specialius knygų ir žaidimų rinkinius tik festivalio laikotarpiu gausite knygas su autorių autografais:

  • Arūno Valinsko ir Andriaus Tapino („Auksinis protas. Iliustruotoji enciklopedija: 999 klausimai“ + „Auksinis protas. Startas Nr. 1“ + „Auksinis protas. Startas Nr. 2“);
  • Selemono Paltanavičiaus („Jei tu slieko nepažįsti“ + „Jei sliekas būtų paukštis“, „Lietuvos gyvūnų didžioji knyga“);
  • Danguolės Kandrotienės ir Pasaibos (perkant visą „Pasaibos“ knygų serija);
  • Vytauto Kandroto (žaidimas „Įdomiausios kelionės po Lietuvą“ + „Įdomiausios kelionės po Lietuvą. TOP 1000 objektų“, „Po Lietuvą su šeima).

Nors susitikti gyvai negalime, tačiau galime jums padovanoti ryšį su autoriais, kad jūsų patirtys būtų dar ryškesnės.

Festivalio programa:

Nuotraukų galerija:
Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email