2021 balandžio 19 d.

Kiekvienais metais balandžio 23–29 minima Nacionalinė bibliotekų savaitė – svarbiausia metų savaitė visoms bibliotekoms. Šiemet jos šūkis „Nauja realybė – naujos formos“ atliepia į šiandieninę situaciją, kai daugelis veiklų vyksta naujomis formomis: nuotoliniu būdu mokomės ir dirbame, renginiuose dalyvaujame tik virtualiai.

Jau daugiau kaip metus gyvename naujoje realybėje, tačiau ir tokiomis sąlygomis bibliotekos prisidėjo prie karantino laiko namuose kokybės gerinimo, siūlydamos kokybišką skaitmeninį turinį ir dovanodamos skaitymo džiaugsmą.

Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės metu bibliotekos, įvertindamos naują realybę ir „prisijaukinusios“ naujas formas, siūlys bendruomenei aktualius, įdomius ir įtraukiančius renginius. Kviečiame susipažinti su bibliotekų savaitės programa:

Nuo balandžio 21 d. iki gegužės 11 d.

PARODA LANGUOSE.
Marijampolės „Žiburėlio“ mokyklos-daugiafunkcio centro ugdytinių kūrybinių darbų paroda ,,Mano knygelės viršelis“. Organizatorius: Draugystės biblioteka ir Marijampolės „Žiburėlio“ mokyklos-daugiafunkcis centras.

Draugystės padalinys
Draugystės g. 5
Balandžio 23 d. penktadienį, 11 val.

Virtualus pokalbis-diskusija su Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto Psichologijos instituto docentu dr. Antanu Kairiu – „Naujos bendravimo formos“.
Prisijungimo nuoroda: spausti čia.
Nuo balandžio 23 d. iki gegužės 15 d.

Marijampolės profesinio rengimo centro floristų specialiųjų ugdymosi poreikių mokinių mokymo programos ir kirpėjų mokymo programos mokinių paroda „Nauja realybė kasdienybėje“.
Parodos organizatoriai – Profesinio rengimo centro mokytojos – Giedrė Abraitienė, Lina Lelešienė, Vaida Lukšienė, Ramunė Žilinskienė.

Didžioji salė (II aukštas),
Vytauto g. 22
Balandžio 24 d. šeštadienį, 11.00 val.

Virtualus šeimadienis-edukacija „Herojai tarp mūsų“.
Patyčios ir draugiškumas – ypač aktuali tema moksleiviams. Šeimadienio metu vaikai su tėveliais matys ir klausys ištrauką iš knygos „Superherojų vadovas“ (aut. Elias ir Agnes Våhlund), diskutuos apie patyčias, draugystę, pagarbą, svajones, atliks smagias užduotėles.
Būtina registracija:
https://forms.gle/NRzeanzaVwJFrhfJ8
▸ Facebook asmenine žinute;
▸ El.paštu multicentras@marvb.lt
▸ Sms tel.865640477, nurodant el.pašto adresą
Nuo balandžio 27 d. iki gegužės 15 d.

VšĮ „Profesijų spektro“ ir kraštietės Rugilės Navickaitės bendra kūrybinių darbų paroda „Naujos formos“.

Didžioji salė (II aukštas),
Vytauto g. 22
Balandžio 27 d. antradienį, 11.00 val.

Virtuali lėlių teatro „Trivainėlis“ spektaklio „Arklio Dominyko meilė“ transliacija.
Tai pasaka apie meilę ir keliones, kurioje baltas laukinis arklys Dominykas įsimyli labai gražią, bet truputį išpaikusią rugiagėlę.
Būtina registracija:
https://forms.gle/JcjnTqH3hYWkrjsU8
▸ Facebook asmenine žinute;
▸ El.paštu multicentras@marvb.lt
▸ Sms tel.865640477, nurodant el.pašto adresą
Nuo balandžio 28 d. iki gegužės 14 d.

(Ne)Virtualus detektyvinis žaidimas „Dingusi knyga 3“, skirtas Lietuvių kalbos dienoms ir Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei.
Žaidimo tikslas – pagal pateiktas užuominas ir užduotis surasti dingusią knygą! Tapkite sekliais, virtualiai ir ne tik, nagrinėkite literatūrines paslaptis, ieškokite užuominų bei pasinerkite į užduočių ir mįslių kupinas žaidynes!
Visos žaidimo taisyklės ir sąlygos bus paskelbtos www.marvb.lt bei Viešosios bibliotekos Facebook paskyroje.

Kviečiame dalyvauti virtualiuose susitikimuose, spektakliuose ir kituose užsiėmimuose, aplankyti fizines parodas bibliotekos erdvėse. Atraskime naujas formas ten, kur slypi pažinimas ir išmintis, kur glūdi mūsų nauja realybė!

Nuotraukų galerija:
Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email