Raminta Liubelionienė
Vedėja
2021 rugsėjo 21 d.

2021 metai bibliotekai ir jos bendruomenei ypatingi – rugsėjo mėnesį  minimas 100 metų jubiliejus.  Bėgant metams biblioteka nuolat augo, keitėsi ir šiuo metu yra vieta kur galima rasti ne tik daugybę knygų, bet ir mokytis, kurti, pramogauti bei leisti laisvalaikį.

Šimtmečio proga skelbiama akcija-konkursas „100 linkėjimų bibliotekai“, o Marijampolės gyventojai kviečiami kūrybingai ir išradingai pasveikinti Biblioteką. Tai gali būti įvairiomis piešimo ar kitomis kūrybinėmis priemonėmis sukurtas atvirukas, plakatas, vaizdo įrašas, nufilmuota ar įdainuota daina, šokis, eilėraštis, linkėjimas, perduotas visomis komunikacijos priemonėmis.

Konkurse gali dalyvauti Marijampolės savivaldybės ikimokyklinio ugdymo įstaigų ir  bendrojo lavinimo mokyklų bendruomenės, šeimos ir vaikai, pavieniai asmenys ar susibūrę į grupes.

Sukurtus sveikinimus su kontaktiniais duomenimis iki 2021 m. lapkričio 15 d.  siųsti el. paštu multicentras@marvb.lt  arba pristatyti   adresu: Marijampolės Petro Kriaučiūno viešoji biblioteka, Vytauto g. 22.

2021 m. lapkričio 26 d. Bibliotekos internetinėje svetainėje www.marvb.lt ir socialinėse paskyrose bus skelbiami Akcijos-konkurso geriausi darbai ir apdovanojami jų autoriai.

AKCIJOS-KONKURSO NUOSTATAI

Kategorijos:
Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email