Jūratė Pajaujienė
Vedėja
2022 liepos 20 d.

Kartu su savo bendruomene pasidžiaugę atkeliavusiais baldais į bibliotekos vidinio kiemelio Žinių terasą (Vytauto g. 22), ilgai netrukdami kviečiame čia ne tik praleisti laisvalaikį, tačiau ir dalyvauti bibliotekos organizuojamuose renginiuose. Žinių terasa dovanoja žinias, prasmingas veiklas ir patirtis!

Gražus renginys vyko rugpjūčio 3 d. – edukacinės keramikos dirbtuvės suaugusiems, kurias vedė įvairių kūrybinių minčių, įgyvendintų projektų ir iniciatyvų kupina mūsų kraštietė Rugilė Navickaitė.

Dirbtuvių metu buvo gaminamos žvakidės, puošiamos iškilių Sūduvos krašto asmenybių, tokių kaip Jonas Basanavičius, Jonas Jablonskis ir kitų, citatomis.

Džiugu, jog susidomėjimas buvo toks didelis, dalyvės ne tik smagiai, bet ir naudingai praleido laiką. Malonu buvo girdėti padėkas už organizuotą renginį, pažadame, jog tokių ir panašių iniciatyvų dar tikrai pasiūlysime.

foto
Menininkė Rugilė Navickaitė (stovi) dirbtuvių Žinių terasoje metu
Fot. Augustina Miknevičiūtė

Rugpjūčio 18-ąją Marijampolėje šurmuliuos „Jaunas vakaras“!

Kviečiame jaukiai įsikurti bibliotekos terasoje, kur savo pasirodymus atliks muzikos ir šokio atlikėjai – veiklūs, kūrybingi, be galo mylintys muziką ir šokį jaunuoliai. Visa informacija: SPAUSTI ČIA.

plakat

Rugsėjo 8 d. 17.00 val. kviečiame į atlikėjo Dariaus Žvirblio koncertą.

Išankstinė registracija į koncertą nereikalinga, lauksime visų norinčiųjų. Pasirodymas vyks bibliotekos Žinių terasoje arba Didžiojoje salėje, atsižvelgiant į oro sąlygas.

Žvirblis
Fot. iš asmeninio atlikėjo albumo

Edukacinė pamoka ir Dariaus Žvirblio koncertas organizuojami įgyvendinant Marijampolės savivaldybės finansuojamą projektą „Penkios kapsų dienos“ ir yra skirti Sūduvos metams paminėti.

Šio projekto metu akcentuojama iš šio regiono kilusių žmonių reikšmė Lietuvos kultūrai ir valstybingumui. Įvairios veiklos, paliečiančios Sūduvos krašto etnografinį palikimą ir suteikiančios galimybę išmėginti, patirti formuoja naują suvokimą apie nematerialų kultūros paveldą.

Renginių metu bus fotografuojama.

Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email