Raminta Liubelionienė
Vedėja
2023 vasario 20 d.

Vasario 13-15 dienomis Multicentre savo atostogas leido būrys stovyklautojų. 10-14 m. vaikus pakvietėme į kūrybinę stovyklą. Jau keletą metų su vaikais susitinkame laisvalaikio veikloms vasaros metu, tačiau žiemą tokia stovykla surengta pirmą kartą.

Pirmoji diena buvo skirta pažinčiai su biblioteka ir knygomis.  Stovyklautojai dalyvavo edukacijoje „Knygos kelias“, kurios metu sužinojo kaip atsirado raštas, popierius, kas yra rankraščiai, kaip dirba spaustuvės, kokie yra knygų formatai ir kokios seniausios knygos. O kokios seniausios mūsų bibliotekoje saugomos knygos, galėjo patys pamatyti, ekskursijos po biblioteką metu.

Antrąją stovyklos dieną vaikai žiūrėjo lėlių teatro Trivainėlis spektaklį „Arklio Dominyko meilė”. Po spektaklio vyko edukacija, kurios metu stovyklautojai kalbėjosi apie teatrą, spektaklių statymą. Taip pat lankė Multicentro ekspozicijų erdvėje eksponuojamą parodą, susipažino su istorijų kūrimo menu ir patys kūrė savo istorijas.

Trečiąją dieną vaikai mokėsi skaityti konstruktorių schemas ir kūrė nuotoliniu pultu valdomus modelius.

Visas stovyklos dienas bibliotekos savanorė Nino stovyklautojus mokė piešti portretus ir pristatė savo gimtąją šalį – Sakartvelą.

Dėkojame visiems dalyvavusiems ir tikime, kad dar ne kartą susitiksime bibliotekoje.

STOVYKLOS AKIMIRKOS

Kategorijos:
Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email