Daiva Bepirštienė
Kultūrinės veiklos vadybininkė
2023 kovo 17 d.

Vakar viešojoje bibliotekoje atidaryta Eduardo Končiaus paroda „Pasivaikščiojimai po senąją Marijampolę“.

Eduardas Končius –respublikinio konkurso „Aukso vainikas“ laureatas, respublikinio Lidijos Meškaitytės vardo premijos miniatūrų konkurso laureatas, įvairių parodų dalyvis, konkursų laimėtojas puikiai įvertintas už vaizduojamosios dailės kūrinius, garsinantis mūsų miestą savo išskirtiniais darbais.

Žvelgiant į dailininko paveikslus, tapytus karantino metu, gali stebėti miesto istoriją – paveiksluose užfiksuoti Marijampolės senieji pastatai. Kai kurie iš jų pasikeitę, bet išlikę iki šiol, kiti atgyja tik prisiminimuose. Ir nors sunkiai sekėsi prakalbinti autorių, tačiau Eduardo darbai kalba patys už save – atlikti nepaprastai kruopščiai, užfiksuotos net pačios mažiausios detalės! Kaip minėjo pats autorius – kruopštumas, susitelkimas ties tuo ką dirbi, neskaičiuojant nei laiko, nei pastangų, labiausiai autorių džiuginanti veikla.

Parodos atidaryme dalyvavo gausus būrys autoriaus draugų, artimųjų. Liaudies menininkų klubo „Mūza“ vadovė Ona Birutė Surdokienė padėkojo autoriui už gražius ir prasmingus jo darbus.

Paroda Viešojoje bibliotekoje bus eksponuojama iki balandžio 7 d., kviečiame apsilankyti.

Nuotraukų autorė – Augustina Miknevičiūtė.

Nuotraukų galerija:
Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email