Monika Pileckaitė
Vyriausioji bibliotekininkė
2023 birželio 23 d.

Birželio 21 d. Draugystės bibliotekoje svečiavosi bardas, aktorius, kūrėjas Giedrius Arbačiauskas su muzikine-literatūrine programa. Bibliotekos erdvėse skambėjo lietuvių autorių poezija, susirinkusiųjų širdis virpino  gitaros garsai ir jausmingas atlikėjo balsas. Kaip sako pats bardas: „Kultūra — tai maistas sielai“, tad nepaprastai džiugu, kad gerų emocijų pasisemti susirinko didelis skaičius žiūrovų.

Giedriaus Arbačiausko koncertas „Meno skambesiai“ buvo ne tik muzikinė kelionė, bet ir prasminga pažintis su lietuvių poezijos paveldu. Dalyviai buvo įtraukti į intymią ir jautrią atmosferą, kurią sukūrė atlikėjo talentas ir romantiškas atlikimas. Šis renginys suteikė galimybę drąsiai jausti ir paskatino mintis bei diskusijas apie kultūros vaidmenį mūsų gyvenime.

 „Meno skambesiai“ — tapo sėkmingu projekto „Draugystės kultūros forumas 2″ finaliniu renginiu, akcentuojančiu kultūros ir meninės raiškos svarbą bendruomenėse. Projekto įgyvendinimo metu, minint Lietuvos sostinės Vilniaus jubiliejų, Draugystės bibliotekoje vyko susitikimas su skaitytojų mylima rašytoja Gina Viliūne, švenčiant „Marijampolė – Lietuvos jaunimo sostinė 2023“ metus  su jaunąja menininke Elana Kalpokaite pristatyta jos tapybos darbų paroda „Teptuko viražai“, kurią aplankyti dar galima iki liepos 14 d. 

Džiaugiamės, kad projekto metu Draugystės biblioteka prisidėjo prie kokybiško vietos kultūrinio identiteto formavimo, prie profesionalių kultūrinių veiklų neatsiejamų nuo rašytinio žodžio populiarinamo naudojant įvairias meno sritis.

Projektas finansuojamas Marijampolės savivaldybės lėšomis.

Straipsnio ir nuotraukų autorė: Draugystės padalinio vyr. bibliotekininkė Monika Pileckaitė.

Nuotraukų galerija:
Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email