Jūratė Pajaujienė
Vedėja
2023 birželio 30 d.

Vakar bibliotekos klubo „Margainis“ bei senjorų ir neįgaliųjų klubo „Bičiuliai“ nariai išsiruošė į smagią ir jaukią iškylą, taip švęsdami vasaros sutiktuves, minėdami veiklų ir užsiėmimų sezono prieš atostogų laikotarpį pabaigą.

sh

Puikiame gamtos kampelyje iškylautojai bendravo, vaišinosi, mėgavosi gryno oro, ramybės akimirkomis, taip pat mankštinosi, žaidė įvairius žaidimus, mokėsi apie sveiką ir tvarų gyvenimo būdą, kasdienius įpročius.

gj

Dėkojame Marijampolės kempingui už suteiktą galimybę iškylauti nuostabioje teritorijoje. Tariame ačiū Marijampolės visuomenės sveikatos biuro specialistei Ramutei Kunigiškienei už naudingas žinias ir užsiėmimus.

fh

Renginys organizuotas įgyvendinant projektą „Gamtos harmonija: sveiko ir tvaraus pasaulio ateitis – mūsų rankose“ finansuojamą Marijampolės savivaldybės aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos lėšomis. Projekto metu siekiame atkreipti dėmesį į vartotojiškumo, ekologijos problemas, skatinti sveikos gyvensenos sau ir savo aplinkos kūrimui įpročius.

fgtk
 nnb
Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email