Gerda Matusevičienė
2023 lapkričio 6 d.

Lapkritis žemę nudailino spalvingais medžių lapais, o dangus atnešė lietaus debesis. Gamta ruošiasi žiemos miegui, bet skubėti neketina. O mes saugiai įsiliejame į gamtos diktuojamą ritmą, mėgaujamės lapų kritimu ir dar šiltais saulės spinduliais.

Greitai rudenį keis žiema. Kokia ji bus šiais metais dar tik spėliojame, bet norisi sniego, juk šventės laukia! Kad švenčių laukimas nebūtų varginantis, prisiminkime projektą „Žalias kampas“. Vaikų ir jaunimo edukacijos centre vykusio projekto dėka pavasarį vaikai laiką leido į aplinkosaugą orientuotoje stovykloje, vasarą visi norintieji dalyvavo fotografijų konkurse „Gamta ir industrija“, o ruduo buvo kūrybos metas su piešimo ant tekstilės dirbtuvėmis. Taip pat vyko akcija „Eko pirmadienis“, kur socialiniuose tinkluose buvo skelbiami aplinkosauginiai faktai, o moksleivių klasės buvo kviečiamos susipažinti su gamta edukacijose „Aplink pasaulį“.

O šiandien metas prisiminti gamtos ir industrijos sintezę ir pagalvoti kokias dovanas šiais metais dovanosime. Ar nersime į blizgučių ir žvangučių šurmulį, ar su artimaisiais išgersime arbatos puodelį ir padėkosime už kartu praleistus metus? Auginkime naujas tradicijas ir neskubėkime nerti į industrijos teikiamas grožybes. Gamta mums padėkos!

Daugiau projekto akimirkų ieškokite Multicentro Facebook.com paskyroje.

Projektas „Žalias kampas“ finansuojamas Marijampolės sav. aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos lėšomis

Nuotraukų galerija:
Kategorijos:
Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email