Gerda Matusevičienė
2024 gegužės 6 d.

Čaižus juokas, netikėtos ašaros, knibždantis judesys, pokalbiai ir muzika! Visa tai yra apie mažiausius bibliotekos lankytojus, kurie bibliotekos duris praveria dar ant tėvų rankų. Pavasarį skyrėme tėvams su kūdikiais ir organizavome projekto „Knyginėtojai“ ciklo renginius.

Bibliotekos „Pasakų studijoje“ vyko Multimažylių užsiėmimai tėvams su kūdikiais, kuriuose pasitelkiant muziką ir žaidimus buvo ugdomos juslės, skaitomos knygos.

„Pasakų studijoje“ taip pat vis dar vyksta sensoriniai pasakų skaitymai ikimokyklinio amžiaus vaikų grupėms, kurių metu į knygų skaitymą įtraukiami vaikai ir juos lydintys pedagogai. Tokiu būdu skatinamas ne tik skaitymas, bet ir ugdomi pojūčiai, loginė mąstysena, o buvimas bibliotekoje teikia džiaugsmą.

Balandžio 23 d. tėvai galėjo pasisemti kūrybiško vaikų ugdymo žinių seminare „Patyriminis ugdymas. Kaip kūrybiškai ugdyti vaiką namuose?“, kuriame savo žiniomis ir patarimais, ypatingą dėmesį skirdama knygai,  dalijosi Family Lab Academy edukatorė Deimantė Teišerskienė.

Ciklo mažiausiems renginius užbaigė šokio teatro „Dansema“ spektaklis „Spalvoti žaidimai“, kuriame dalyvavo 0-3 metų vaikai.

Vasarą projekto „Knyginėtojai“ renginiai kelsis į Vytauto Didžiojo parką, kur prasidės jau 10 metų trunkantis teatralizuotų garsinių pasakų skaitymų sezonas. Tradiciškai raginsime nepamiršti geros nuotaikos ir pledo, o susitiksime jau gegužės 30 d.

Daugiau renginių fotografijų ir informacijos apie vyksiančius renginius ieškokite Multicentro Facebook.com paskyroje.

Projektą „Knyginėtojai“ finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Marijampolės savivaldybė

Nuotraukų galerija:
Kategorijos:
Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email