Monika Pileckaitė
Vyriausioji bibliotekininkė
2024 gegužės 21 d.

Gegužės 16 d. Draugystės bibliotekoje atidaryta menininkės Odetos Venslovaitės pirmoji kūrybos darbų paroda „Teptuko viražai“. Tai pirmasis projekto „Draugystės kultūros forumas 3“ , skirto bibliotekos ir miesto bendruomenei, renginys. 

Iš Marijampolės Draugystės mikrorajono kilusi autorė renginio metu pristatė savo kūrybos kelią nuo mažų dienų iki dabar, pasidalino svarbiausiais meninio gyvenimo etapais ir įkvepiančiomis patirtimis. Piešti Odeta pradėjo įkvėpta vyresniosios pusseserės, vėliau lankė Marijampolės meno mokyklą, būdama moksleive iliustravo vaikišką knygelę. Baigusi mokyklą pasirinko Įvaizdžio dizaino programos studijas Kaune. Įgijusi bakalauro diplomą ir norėdama išbandyti save, pradėjo tatuiruoti ir įstojo į Kūrybinių industrijų magistrantūros programą Vytauto Didžiojo universitete. Kaip teigia Odeta: „Tatuiravimas sugrąžino mane prie tradicinio meno. Dabar galiu apjungti visas savo įgytas patirtis ir kurti ant įvairių paviršių“.

Autorės sukaupta įvairialypė patirtis atsiskleidžia jaunatviškoje ir ryškioje parodoje, kuri žavi įvairiomis kūrybos technikomis bei formomis: tradicine tapyba, piešimu spalvotais pieštukais, skaitmeniniu ir tatuiruočių menais.

Paroda Draugystės bibliotekoje bus eksponuojama iki birželio 17 d. Kviečiame aplankyti!

Projektas „Draugystės kultūros forumas 3“ finansuojamas Marijampolės savivaldybės administracijos Kultūros programos priemonės „Kultūros ir meno įstaigų projektų finansavimas“ ir Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos lėšomis.

Nuotraukų galerija:
Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email