Autorius: Andreas Gruber
Kategorija: Grožinė literatūra,Naujos knygos
Vieta: Viešoji biblioteka

Šoko tuoj vidun kaip vėjas

Su tom žirklėmis siuvėjas.

Tuoj sučiupo Jono nykštį.

Ėmė Jonui kraujas trykšti.

Miuncheno, Kelno ir Leipcigo katedrose randami moterų kūnai. Trys moterys buvo itin šiurpiai nužudytos: pirmoji prigirdyta rašalo, antrąją sudraskė šunys, o trečioji sudeginta skardinėje vonioje. Kas slepiasi už šių žiaurių žmogžudysčių? Ar sutapimas, kad nusikaltimai primena vaikiškos knygos „Vaikai vanagai“ istorijas apie Adomėlį?

Tyrimo imasi jauna Miuncheno detektyvė Sabina Nemec. Kartu su teismo psichologu iš Nyderlandų Martenu Sneideriu ji nuseka nusikaltėlio pėdsakais iki pat Vienos. Čia žudikas klastingai žaidžia su psichoterapeute Helena Berger. Tačiau šįkart jis pasirinko netinkamą auką. Helena pakeičia žaidimo taisykles ir atskleidžia nusikaltėlio tapatybę. Bet tada ji dingsta be pėdsakų…

„Andreasas Gruberis sukūrė trilerį, kuris žavi įdomiais veikėjais, įtraukiančiu ir jaudinančiu siužetu.“

Media-Mania

„Gili ir gerai apgalvota istorija.“

Literatopia.de

„Būtina perskaityti trilerių gerbėjams. Dar vienas įrodymas, kad ir vokiečių kalba rašantys autoriai gali kaip reikiant pakutenti nervus.“

Hitradio rt1

Andreasas Gruberis gimė 1968 m. Vienoje, studijavo Vienos ekonomikos universitete ir dirba ne visą darbo dieną farmacijos įmonėje.

Su šeima ir keturiomis katėmis gyvena Grilenberge, Žemutinėje Austrijoje. Jo knygos tris kartus buvo apdovanotos Vincento premija, taip pat tris kartus – Vokietijos fantastikos premija. Šiuo metu autorius rašo naują trilerį.

Šaltinis: www.patogupirkti.lt

Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email