Automatinis vertėjas:
Autorius: Joe Dispenza
Kategorija: Dalykinė literatūra,Naujos knygos
Vieta: Viešoji biblioteka

„Atsikratykite įpročio būti savimi. Kaip nusimesti seną protą ir susikurti naują“ – tai bestselerio „Smegenų vystymas“ autoriaus knyga.

Nemanykite, kad genai pasmerkė jus visą likusį gyvenimą praleisti taip, kaip dabar jį leidžiate, ar blogiau. Šiuo metu formuojasi naujas mokslas, suteikiantis kiekvienam žmogui galimybę susikurti norimą tikrovę. Knygoje „Atsikratykite įpročio būti savimi“ įžymus autorius, paskaitininkas, tyrinėtojas ir chiropraktikas dr. Džo Dispenza derina kvantinės fizikos, neurologijos, neurobiologijos bei genetikos duomenis ir atskleidžia tikrąsias mūsų galimybes.

Knyga „Atsikratykite įpročio būti savimi“ ne tik suteiks jums žinių, kurios būtinos keičiant bet kurią savo asmenybės pusę, bet ir išmokys praktikų, leisiančių išties tai padaryti ir tapti kitu žmogumi. Dr. Džo demistifikuoja senovines sampratas, taip pat nutiesia tiltą tarp mokslo ir dvasingumo. Įkvepiantys jo seminarai ir paskaitos padėjo tūkstančiams žmonių iš 24 pasaulio šalių pakeisti savo gyvenimus keičiant vidų. Atsikračius įpročio būti savimi ir išties permainius protą, gyvenimas niekada nebebus toks, koks buvo!

„Dr. Džo Dispenza moko, kaip atmesti neigiamus įsitikinimus ir priimti teigiamus. Ši intelektualiai parašyta informatyvi ir praktinė knyga padės jums tapti geriausia jūsų asmenybės versija, kad, paties dr. Džo žodžiais tariant, galėtumėte „žengti į savo likimą.“
Dr. Judith Orloff, knygos „Emocinė laisvė“ (Emotional Freedom) autorė

Šaltinis: www.patogupirkti.lt

Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email