Automatinis vertėjas:
Autorius: Greer Hendricks, Sarah Pekkanen
Kategorija: Grožinė literatūra,Naujos knygos
Vieta: Viešoji biblioteka

Tobulybė gali būti apgaulinga…

Visos poros turi paslapčių. Marisa ir Metju Bišopai – ne išimtis, o ir neištikimybė nėra didžiausia jų problema. Prieš dvylika minučių jie įpleveno į psichoterapeutės Eiveri Šembers kabinetą – žavūs, turtingi, pavydėtinai nepriekaištingi. Auksinė pora. Pradėjus seansą, pro storą pudros sluoksnį jau ima šmėžuoti nešvarumai. Greitai viskas subjurs dar labiau.

Paslapčių turi ir ekscentriškoji psichoterapeutė Eiveri, taikanti neįprastus ir net ant teisėtumo ribos balansuojančius metodus. Ji neteko licencijos, tačiau ir toliau sėkmingai konsultuoja krizių ištiktus žmones. Dirbdama su klientais moteris taiko ypatingą dešimties seansų metodą. Galbūt tik jis ir gali iš duobės ištraukti Bišopus? Po truputį paviršiun ima veržtis giliai užkastos tamsios paslaptys, o pavojuje atsiduria daugiau nei tik braškanti santuoka.

Pamažu atskleidžiant vis daugiau įdomybių, paslaptis veja paslaptį, tačiau ar Eiveri pavyks išgelbėti byrančią Bišopų santuoką? O gal kišdamasi į poros gyvenimą ji pati išsikasė duobę? Pabaiga bus tokia, kokios niekas nė nesitikėjo.

„Auksinė pora“ – dar vienas bendras Greer Hendricks ir Sarah Pekkanen darbo vaisius. Jau išleisti šių autorių įtempti psichologiniai trileriai „Anonimė“ (2022) ir „Tu ne vieniša“ (2022).

„Visiškai pavergianti, užburianti istorija.“
Lisa Jewell, knygų „Tada ji dingo“ ir „Nematoma mergina“ autorė

Šaltinis: www.patogupirkti.lt

Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email