Autorius: Robert Galbraith
Kategorija: Grožinė literatūra,Naujos knygos
Vieta: Viešoji biblioteka

Ketvirtoji serijos apie privatų seklį Kormoraną Straiką knyga – „Baltoji mirtis“.

Kormoranas Straikas ir jo partnerė Robina Elakot imasi naujos, paslaptingos bylos – kur juos nuves jauno vyro papasakota istorija?

Straikui neramu. Jo biure apsilankęs jaunas, sutrikęs vyrukas Bilis prašo padėti išsiaiškinti nusikaltimą, kurį teigia matęs dar būdamas vaikas. Nors Bilį kamuoja daugybė psichologinių problemų ir jis nepamena daugybės svarbių detalių, jo istorija skamba įtikinamai ir nuoširdžiai. Tačiau vos Straikas pradeda gilintis ir klausinėti, Bilis lyg kulka šauna iš kabineto.

Straikas ir jo padėjėja Robina Elakot – dabar jau tapusi lygiaverte partnere – ima gilintis į vaikino pasakojimą. Istorija juos tamsiais Londono užkaboriais, slaptais parlamento koridoriais veda į gražią, bet šiurpoką užmiesčio vilą.

Paslaptingas ne tik nusikaltimas. Ne ką mažiau painus ir paties Straiko gyvenimas. Tapęs žinomu ir atpažįstamu detektyvu, jis nebegali, kaip anksčiau, saugiai veikti užkulisiuose. Be to, santykiuose su buvusia padėjėja, regis, prasideda naujas etapas. Robina visada buvo svarbi jo darbo dalis, tačiau asmeninis jų santykis dabar kur kas sudėtingesnis…

Robert Galbraith – tai žymiosios britų rašytojos J.K. Rowling pseudonimas, pasirinktas detektyvams rašyti. Ketvirtoji serijos knyga „Baltoji mirtis“ tęsia ankstesnėse knygose – „Gegutės šauksmas“, „Šilkaverpis“ ir „Blogis kaip amatas“ – pradėtus Kormorano Straiko ir jo asistentės Robinos nuotykius.

Šaltinis: www.patogupirkti.lt

Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email