Automatinis vertėjas:
Autorius: Leona Deakin
Kategorija: Grožinė literatūra,Naujos knygos
Vieta: Viešoji biblioteka

ŽAIDIMAS – TAVO DOVANA.

IŠDRĮSI ŽAISTI?

Tokį klausimą Lana perskaito gimtadienio atviruke. Nuobodžiaujanti moteris nedvejodama priima iššūkį ir… dingsta. Jos paauglė dukra sunerimusi kreipiasi į policiją, tačiau pareigūnai neketina nieko imtis – juk tai tik žaidimas. Ir nesvarbu, kad gavę panašų atviruką prapuolė dar keturi žmonės. Tad vienintelė mergaitės viltis – pažįstamas privatus detektyvas.

Buvęs specialiųjų tarnybų agentas Markas Džeimsonas bylas tiria drauge su daktare Augusta Blum, talentinga kriminaline psichologe. Jiedu pradeda gilintis į Lanos ir kitų dingusių asmenų gyvenimus, elgseną, charakterius – ir randa šį tą, kas sieja juos visus. Ir kas daro juos išties pavojingus.

Tačiau kur kas svarbiau rasti tuos, kurie tą žaidimą sugalvojo, ir išsiaiškinti jų motyvus. Vis labiau artėjant prie tiesos, daktarę Blum apima negera nuojauta: o gal ši paieška – taip pat žaidimo dalis?

Buvusi policijos psichologė Leona Deakin sukūrė trilerį, kurio nenuspėjami vingiai tradicinį pasakojimą apie dingusį asmenį apverčia aukštyn kojomis.

Kokie kėslai gali slypėti žmonių, kuriuos manomės pažįstantys, mintyse?

Kas, jei dingusieji visai nėra aukos?

***

Leona Deakin pradėjo psichologės karjerą policijoje. Dabar ji – terapiją teikianti psichologė, su šeima gyvena Lidse.

Šaltinis: www.knygos.lt

Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email