Autorius: Tess Gerritsen
Kategorija: Grožinė literatūra,Naujos knygos
Vieta: Viešoji biblioteka

„Dingusios“ – penktoji medicininių detektyvų žanro meistrės Tess Gerritsen knyga apie teismo patologę Morą Ailz ir policininkę Džeinę Ricoli. Seriją pradėjęs įtempto siužeto kriminalinis romanas „Chirurgas“ autorei pelnė tarptautinę šlovę. Kiekviena nauja knyga laukiama su didžiuliu nekantrumu. Rašytoja ant skaitytojų ir vėl lyg šaltą dušą pila įtampą ir kraupias paslaptis. Įkaitų drama, prekyba žmonėmis, prievarta… Ar pasirengę?

Bevardės ir gražios moters kūnas – tik dar vienas „klientas“ morge. Akivaizdi savižudybė. Tačiau vėlų vakarą darbe užtrukusi Mora patiria neįtikėtiną įvykį: jaunos merginos lavonas netikėtai atsimerkia. Šokiruota teismo medikė iškviečia greitąją pagalbą. Niekas nežino, kas ta mergina, kokiomis aplinkybėmis ji palaikyta mirusia ir iš kur atsirado. Kitą dieną ši nepažįstamoji užsibarikaduoja ligoninės palatoje ir įkaitais paima kelis žmones – tarp jų ir besilaukianti Džeinė Ricoli.

Bėga įtemptos valandos ir Mora Ailz suvienija jėgas su Džeinės FTB agentu Gabrieliumi, Džeinės vyru. Jiems būtina kuo greičiau nustatyti nepažįstamosios tapatybę. Greitai tyrėjai supranta, kad nagrinėja bylą, kuri gerokai gilesnė, nei eilinė įkaitų krizė. Paslapties raktas Džeinės rankose, tik ar ji išgyvens naktį su ginkluota ir paklaikusia mergina?

Knyga „Dingusios“ į paviršių iškelia daugybę nemalonių problemų. Tarp jų – moterų grobimai, išnaudojimas, prostitucija, prekyba žmonėmis. Šį kartą Tess Gerritsen suteikia balsą veikėjai, kurios pasakojimas kvapą užgniauš visiems.

Rašytoja ir vėl įrodo savo talentą stebinti ir kurti įtampą bei parodyti dar nematytas pagrindinių veikėjų puses.

Tess Gerritsen – „the New York Times“ bestselerių autorė. Literatūrinę karjerą ji pradėjo nuo romantiškų knygų, tačiau visame pasaulyje išgarsėjo medicininiais trileriais. Ypač populiari Moros Ailz ir Džeinės Ricoli serija. Pagal ją buvo sukurtas ir serialas. Tess Gerritsen studijavo mediciną ir dirbo šioje srityje. Įgytos žinios praverčia kuriant realistiškus medicininius trilerius.

Sudomino trumpas aprašymas? Kriminalinių trilerių gerbėjai neliks nuvilti, tad kviečiame knygą „Dingusios“ pirkti internetu. Pirkti online verta dėl kelių priežasčių: greita, saugu, didelis asortimentas, o knygos dažnai kainuoja pigiau, nes čia rengiami išpardavimai ir akcijos. Nežinote, ką skaityti? Puikiu sufleriu taps kitų skaitytojų apžvalgos ir atsiliepimai. Taip pat peržiūrėkite mūsų parengtą santrauką, kurioje rasite aprašymą, ištraukų, nurodytas svarbias detales, tokias kaip puslapių skaičius ar leidėjas.

Šaltinis: www.patogupirkti.lt

Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email