Automatinis vertėjas:
Autorius: Mel Robbins
Kategorija: Dalykinė literatūra,Naujos knygos
Vieta: Viešoji biblioteka

The New York Times bestseleryje „Duok penkis sau!“ pasaulinio garso motyvatorė, sensacija tapusios knygos „5 sekundžių taisyklė“ autorė Melė Robbins moko sumušti delnais su pačiu svarbiausiu žmogumi, žvelgiančiu į tave iš veidrodžio: SAVIMI.

Jei kovoji su nepasitikėjimu savimi (o kam nėra tekę?)…
Jei pavargai nuo tų nuolat galvoje skambančių kritiškų balsų (gal kas nors galėtų juos užtildyti?)…
Jei jau labai daug pasiekei, bet vis dėlto mąstai tik apie tai, kas blogai (tu ne vienas)…
Jei jau atsibodo matyti, kaip kiti įgyvendina savo svajones, o tu vis dar sėdi su šunimi ant sofos (tik nereikia dėl visko kaltinti šuns)…
…tada ši knyga skirta tau.

Knygoje „Duok penkis sau!“ Melė Robbins pasitelkia moksliniais tyrimais paremtą išmintį, asmenines istorijas, realius pavyzdžius iš viso pasaulio žmonių gyvenimų ir yra pasirengusi išmokyti, kaip išsiugdyti tikėjimo savimi įprotį ir drąsiai siekti savo tikslų bei svajonių.

Sumušti delnais yra paprastas, bet labai svarbus įprotis, padėsiantis pakeisti požiūrį, mąstyseną ir elgesį. Šioje knygoje sužinosi, kaip paprastais veiksmais išsiugdyti tvirtą pasitikėjimą savimi; kaip išmokyti protą padėti gauti viską, ko nori; kaip įveikti nerimą, o pavydą, kaltę, baimę ir gėdą paversti galingomis motyvacinėmis priemonėmis. Todėl būk pasirengęs juoktis ir mokytis!

Pats laikas duoti penkis sau, save palaikyti ir skatinti taip, kaip nusipelnei.
Pats laikas vėl patikėti savimi.

Šaltinis: www.patogupirkti.lt

Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email