Automatinis vertėjas:
Kategorija: Žurnalai
Vieta: Viešoji biblioteka

Padovanokite sau nepaprastą skaitymo malonumą ir kasdienybė taps smagesnė! Kaip sako mūsų sėkmės guru užrašų herojus P. Coelho, bus lengviau sekti paskui savo svajones. Mat jūs žinosite, kaip sukurti sėkmingus santykius (numerio tema tikrai verta dėmesio!), mokėsite išsirinkti drabužius ypatingoms progoms, kurių vasarą su kaupu, tiesa?

Kad jaustumėtės šventės karaliene, specialiai „Editai“ tobulo makiažo patarimus dalija ir karščiausius linkėjimus siunčia garsusis vizažistas Aurimas Juodiškis. Maga įminti jaukių namų ir sėkmingos partnerystės paslaptis? Jas atskleidžia Donata Rinkevičienė. O jeigu jūsų svajonė be skatiko kišenėje pakeliauti po pasaulį – skaitykite vieno iš „Darom“ akcijos įkūrėjų Vytauto Krasnicko interviu.

Rūpestingosios mamytės ras patarimų, kaip planuoti vaikų vasarą, o tie, kurie nesiryžta išplaukti kruiziniu laivu dėl supimo, – ramybę, kad plaukiant supa ne taip ir dažnai. Sakote, vaikučiai jau užaugo ir labiau maga sužinoti, kaip vasarą leidžia garsenybės? Tokia tema žurnale irgi yra! Pasiilgusioms itin intelektualaus pokalbio – interviu su rašytoja Kristina Sabaliauskaite.

O kai siela bus kaip reikiant pasotinta – metas prie stalo su mūsų puikiais numerio receptų autoriais ir virtuvės meistrais Elžbieta Monkevič bei Linu Samėnu. Čia rasite daugybę gaivios žalios, tarsi ką tik išsikalusios žolės spalvos patiekalų su gležnučiais daigeliais. Na, o laisvalaikiui perskaičiusios visas meilės istorijas turite pakrutėti. Kad ir prie savo mielų augalėlių – šis „Editos“ priedas skirtas gėlių mylėtojoms. Malonių akimirkų, įkvėpimo ir drąsos paversti savo gyvenimą žydinčia oaze!

Šį žurnalą skaitykite:

Netičkampio bibliotekoje

Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email