Autorius: Ilaria Bernardinis
Kategorija: Grožinė literatūra,Naujos knygos
Vieta: Viešoji biblioteka

Ilaria Bernardini yra italų rašytoja ir scenaristė, už savo kūrybą nominuota prestižiniam „Strega“ apdovanojimui.

„Įtempta ir bauginanti istorija apie draugystę, besivaržančias priešininkes ir maniakišką elgesį, nupasakota skalsia ir dailia proza.“ ABIGAIL DEAN

Martina – gera mergaitė. Ji trokšta būti geriausia gimnaste pasaulyje. Bet to paties nori ir kiekviena kita jos pažįstama sportininkė, kiekviena kita gera mergaitė, žinanti pergalės kainą. Geros mergaitės badauja ir nerimauja, ginčijasi ir nemiega, maniakiškai seka kiekvieną konkurenčių judesį. Kiekvieną traumą. Kiekvieną mirtį.

Per intensyvias, savaitę trunkančias varžybas atšiaurioje Rumunijoje Martina ir jos komandos draugės turi atsilaikyti prieš sunkiausius išbandymus, o bet koks silpnybės požymis gali kaipmat prišaukti pabaigą. Tačiau prie išbandymų jos įpratusios: metų metus tebesitęsianti artimiausių žmonių apatija, negyjančios mėlynės, amžinas skausmas, nesitraukiantis alkis – jos gali pakelti viską. Jos – geros mergaitės.

Savaitės gale viena iš gimnasčių bus negyva. Kiekviena gera mergaitė žino, ką gali dėl jos mirties prarasti. Bet geriau žino, ką gali laimėti.

„Negailestingas ir nuostabus pasakojimas – perskaičiau vienu prisėdimu.“

ARRIET TYCE, trilerio „RAUDONASIS APELSINAS“ autorė

„Žvilgsnis į pasakiškai pavojingą ir sujauktą pasaulį. Skaitydama negalėjau paleisti.

ESCA MAJOR, knygos „KITA MERGINA“ (THE OTHER GIRL) autorė

Šaltinis: www.patogupirkti.lt

Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email